reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla zabawy ;)

Tam nie pytaja o miesiąc w momecie porodu, ale w momęcie poczescia "W pionie szukamy nasz wiek, z tym że, liczą się skończone a nie rocznikowe lata, czyli np. mamy maj , a 24 urodziny są we wrześniu ,to w tabeli szukamy 23. A w poziomie przewidywany miesiąc poczęcia."

Z tego co pamietam to jest tabela do tzw chińskiej metody planowania płci dziecka, czyli ten przewidywany miesiąc poczęcia to miesiąc spłodzenia dziecka.
 
reklama
u mnie wychodzi dziewczynka :-) wg I testu, na drugi chyba jeszcze za wczesnie, bo nie na wszystkie pytania mogę już odpowiedzieć
super, gdyby się sprawdziło...
 
a u mnie chłopak :-) poza tym już 4 razy śniło mi się że urodzę chłopczyka :tak: fajnie by było tylko jeszcze imię musze znaleźć w tajemnicy przed ojcem (..bo będzie henio..)
 
Zauważyłyście że mając 30 lat szanse na synka są minimalne wg tej tabelki? ;)

trochę jak wróżenie z fusów :D
 
Wiecie większe prawdopodobieństwo jest gdy sobie przypomnicie w którym dniu cyklu poczełyście maleństwo.. ja w pierwszej ciązy 2 dni przed owulacją i była dziewczynka ..znam trzy dziewczynki w ten sposób planowane.. czym bliżej owulacji tym większa szansa na chłopca.. u nas tym razem było tak samo ciekawe czy się znowu sprawdzi? :)
 
mi sam gin mowil ze jak sie chce dziewczynke to pare dni przed owulka i pare dni po owulce. A na chlopca w sama owulacje trzeba trafic. Powiedzial ze to sie sprawdza. U nas z Oliwia sie sprawdzilo teraz byly tylko 2 przytulanka w owu no zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
mi też wychodzi na dziewczynkę...,ale ostatnia miesiączka była 13 kwietnia,a dzidziuś był poczęty 27, czyli tak w połowie....takze moze być chłopczyk,czy coś myle?
 
reklama
Wg przesadow wyszlo mi 52% chlopak i 48% dziewczynka. Więc jakies pol na pol - juz wszystko wiem, hehe.
Z chinskiej dziewczynka wychodzi. Obaczym soon...
 
Do góry