reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
A ja ledwo jem ten ostatni posiłek na siłę nie lubię jeść tak późno i już o 23 śpię [emoji6][emoji846] próbowałam nie jeść ten ostatni posiłek ale wtedy cukier był powyżej 100 więc dla świętego spokoju jem nie miał bym problemu ze zjedzeniem szarlotki z herbatą [emoji16]
He he ja dziś jadłam kawałek szarlotki,mama piekła ze swoich jabłek, zapach ciasta unosił się w całym domu więc nie mogłam się oprzeć.
 
Dziewczyny,a czy Wam diabetolog radziła podjadać w nocy jeśli jesteście głodne? bo od 2 dni mam wyższy cukier na czczo i tak zrobilam to wcale nie pomogło,tzn nie cukier na czczo dalej troszkę za wysoki. Poza tym jaki sens ma podjadanie w nocy i mierzenie cukru na czczo,skoro na czczo oznacza przerwe co najmniej 8h bez posiłku....
 
Dziewczyny,a czy Wam diabetolog radziła podjadać w nocy jeśli jesteście głodne? bo od 2 dni mam wyższy cukier na czczo i tak zrobilam to wcale nie pomogło,tzn nie cukier na czczo dalej troszkę za wysoki. Poza tym jaki sens ma podjadanie w nocy i mierzenie cukru na czczo,skoro na czczo oznacza przerwe co najmniej 8h bez posiłku....
W cukrzycy ciążowej inaczej to wygląda i nie może być za długa przerwa między posiłkami i oczywiście można w nocy zjeść jeśli cukier mocno spadł, inaczej się nie zaleca. Moje ostatnie posiłki to ok 24 coś małego np pół bułki z masłem i serem bo mi w nocy np zdarza się że cukier mocno spada i muszę wtedy w nocy albo sok wypić albo coś zjeść.
 
reklama
Cześć dziewczyny! [emoji4] Pisałam do Was niedawno w związku z moimi wynikami po obciążeniu glukoza 75. Wyglądało to tak:
Na czczo 79
Po 1 h 164
Po 2 h 162
Lekarz skierował mnie do szpitala gdzie trzy dni badali mi cukier i wyglądało to tak:
Na czczo 74-82
Po 1 h od śniadania 120-140
Po 1 h od obiadu 82-106
Po 1 h od kolacji 92-104
Czy to możliwe ze tylko rano mam problem z cukrem po śniadaniach a potem problem znika ? Dodam ze w czasie miedzy obiadem a kolacja jadłam trochę słodyczy i owoce także i cukier wydaje sie nisko.. macie pomysły skąd takie dziwne wyniki.. ?
 
Do góry