reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

juz po wizycie. Rozwarcie już na dwa cm, na ktg całe mnóstwo skurczy, ale co z tego... :eek: gin zalecił seks 2 razy dziennie - rano i wieczorem...:cool2:
No to nieźle. Mi przy takim rozwarciu odchodziły juz wody. A Twój mąż pewnie się cieszy co? hi hi

Jutro wizyta u lekarza. mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko dobrze, Dzisiaj mam dodatkowy stres bo mały ma leniwy dzień i mało co sie rusza ale może to ta pogoda. Ech... same stresy.

Skoro Pani doktor powiedziała, że mam zmienić kolację i kolację przed snem to teraz wypróbowałam przepis na omlet. Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co tu taka cisza? Wszystkie na porodówce?:eek:;-) U mnie dzisiaj od rana 79 i w nocy też już lepsze pomiary ale wciąż dokuczają mi skurcze.:wściekła/y: Dobrze, że chociaż cukry w ryzach. :tak: Kurcze mam tyle do zrobienia w domu a mam zakaz. Kostka wokół domu zasypana igliwiem, okna brudne i kąty przydałoby się powymiatać. Gdyby to był już grudzień to bym się za to zabrała ale teraz to jeszcze za wcześnie dla maluszka.:sorry:
 
Właśnie wróciłam z cmentarza i strasznie sie wkurzyłam. ktoś zwinął mojej małej lampion, aniołka. Ludzka bezczelność nie zna granic.:wściekła/y::wściekła/y::-:)-(
 
Co tu taka cisza? Wszystkie na porodówce?:eek:;-)

A tam na porodówce. :cool2: Wyprawiłam rano dziecię do przedszkola, zakupy po drodze zrobiłam i teraz mogę z herbatką usiąćś przy kompie.

A w ogóle to stwierdziłam, że rodzę najwcześniej 24-go, bo wtedy zaczyna się skorpion. Ja jestem spod tego znaku, więc synka też przetrzymam. Albo jeszcze lepiej przetrzymam go do moich urodzin - to już niedługo.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie wróciłam z cmentarza i strasznie sie wkurzyłam. ktoś zwinął mojej małej lampion, aniołka. Ludzka bezczelność nie zna granic.:wściekła/y::wściekła/y::-:)-(

Aż brak słów na coś takiego. :wściekła/y: Niektórzy to żadnych świętości nie mają. Jednak postaraj się tak bardzo nie denerwować, bo jeszcze skurcze ci się nasilą.
 
Właśnie wróciłam z cmentarza i strasznie sie wkurzyłam. ktoś zwinął mojej małej lampion, aniołka. Ludzka bezczelność nie zna granic.:wściekła/y::wściekła/y::-:)-(

jestem w szoku!!! :szok::szok::wściekła/y::wściekła/y: ale w sumie sama jak coś ustawam na grobie Mamy, to podpisuję markerem... marker oprócz zapałek to standardowe wyposażenie w podróży na cmentarz.. hieny :wściekła/y:
 
Dziewczyny, czym się mierzy ketony? bo mi nikt nie kazał, a może powinnam? Co prawda zapobiegawczo pije mleko 2% na noc, ale jak można w łatwy sposób zmierzyć to bym była spokojniejsza...
 
reklama
Kuroslaw, jak lekarz wypisze Ketodiastix na recepcie z literka P, a przy cukrzycy ciężarnych powinien (tak jak paski do glukometru) to kosztują niecale 3 zeta, wiec jesli akurat bedziesz u lekarza to moze warto poprosić o receptę.
Iza, Ty jeszcze tutaj? :-)Amerykański sposób na przyspieszenie porodu to jedzenie pikantnego, ale czy pomaga....?
AgMich, to naprawdę przykre, ale niestety coraz częściej się zdarza, ze lampki czy kwiaty niedługo postoją na właściwym grobie.
Nie bierz się chociaż za jakieś grabienie! kazali się oszczędzać to leż. I przekonuj Adasia, żeby się zanadto nie spieszył :-)
 
Do góry