reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Cześć dziewczyny 😉 dołączam do waszego grona słodkich mam i już na początek mam do Was pytanie, mam problem z uregulowaniem cukrów na czczo, mierzyłam cukry w nocy i wyniki są ok 85-7 a o 8 rano 90-92 czy miałyście podobnie? I o której mierzycie cukier na czczo ? Pozdrawiam 🙂
Hej, też mam problem z tymi cukrami na czczo... :(, czy udało Ci się znaleźć jakiś sposób żeby sprowadzić je poniżej 90?
 
reklama
Hej, też mam problem z tymi cukrami na czczo... :(, czy udało Ci się znaleźć jakiś sposób żeby sprowadzić je poniżej 90?
Jesli chodzi o poranne cukry to dieta jest ciezko cos tu zdzialac ewentualnie tylko tyle zeby przestawić ostatni posilek np na 21 30 nie pozniej i mierzyć cukier ranp np o 7, 7:30 nie pozniej bo z glodu cukier tez moze byc wysoki. Jesli nic nie pomoze to trzeba brac insuline nocną...
 
Wczoraj zjadłam kanapkę z szynka o 22 i dziś cukier 84 mierzony o 7:30.
A możliwe to jest ze jak mierze wcześniej to jest większy. Różnie wstaje ale kojarzę te pomiary ponad 90 miałam jak mierzyłam przed 7
Z cukrem wszystko możliwe ja na ta chwile mam poniżej 90 przy 8 jednostkach insuliny
 
Hej dziewczyny, jak tam dzisoaj cukry caly dzien u Was? Dajecie radę z ta dieta nieszczesna? :) ja mam takie zachcianki ciazowe, a nic nie mozna... Juz mi sie marzy normalne jedzenie bez mierzenia tych cukrow...
 
U mnie dzisiaj trochę skaczą, ale w granicach normy po posiłkach, najgorzej rano... Nie mogę tego opanować :( Ojj też mam dość już tych pomiarów i mam ochotę na jakiś pyszny deser :) :)
 
Hej dziewczyny, jak tam dzisoaj cukry caly dzien u Was? Dajecie radę z ta dieta nieszczesna? :) ja mam takie zachcianki ciazowe, a nic nie mozna... Juz mi sie marzy normalne jedzenie bez mierzenia tych cukrow...
Ja dziś na jeden posiłek zjadłam garść paluszkow salonych.... Zjadła bym cos pysznego
 
Hej dziewczyny, jak tam dzisoaj cukry caly dzien u Was? Dajecie radę z ta dieta nieszczesna? :) ja mam takie zachcianki ciazowe, a nic nie mozna... Juz mi sie marzy normalne jedzenie bez mierzenia tych cukrow...
Ja to bym chętnie opędzlowała słoik nutelli 😄 i zagryzła lodami o smaku słony karmel 😄 no ale póki co musi wystarczyć twarożek 😋 a cukry mam na razie w normie, chociaż po śniadaniu mimo insuliny potrafię mieć w granicach 138.
 
Widze ze wszystkie mamy ochotę na cos zakazanego... Ciezko wytrwac heh podobno pod koniec ciazy mozna sobie troche pofolgowac, ja w pierszej ciazy sie nie odwazylam nawet sprawdzić czy to prawda w tej nie wiek czy wytrzymam 🤣🤣🤣
 
Widze ze wszystkie mamy ochotę na cos zakazanego... Ciezko wytrwac heh podobno pod koniec ciazy mozna sobie troche pofolgowac, ja w pierszej ciazy sie nie odwazylam nawet sprawdzić czy to prawda w tej nie wiek czy wytrzymam [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ja czasem sobie pozwalam na coś słodkiego zamiast posiłku ale to wtedy kiedy idę na spacer i niewielka ilość i cukier mam w normie
 
reklama
Do góry