reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Może z wędlina i warzywami
Przed snem jem tradycyjną kanapkę z serem ... tak unikam ketonurii ...
Od tygodnia robię zastrzyk o godzinę wcześniej i to normuje poranny pomiar.
A ten nocny zupełnie nie wiem skąd, ale może jak sugerujesz to kwestia wieczornego posiłku i tłuszczu w serze ... już nie wiem, co jeść chyba czeka mnie suchy chleb [emoji22]
 
reklama
A ja przytylam 8 kilo do 23 tyg a teraz schudlam 0,7 kg bedac 3 dni na diecie, jem często 6-7 posiłków ale małe porcje i mało węgli np łyżka kaszy czy pol kromki chleba na posiłek plus białko i warzywa i tłuszcze
 
A ten wynik raz Ci wyszedł czy więcej razy ? Jakoś mam podejrzenie że jest bardzo dziwny
Przed snem jem tradycyjną kanapkę z serem ... tak unikam ketonurii ...
Od tygodnia robię zastrzyk o godzinę wcześniej i to normuje poranny pomiar.
A ten nocny zupełnie nie wiem skąd, ale może jak sugerujesz to kwestia wieczornego posiłku i tłuszczu w serze ... już nie wiem, co jeść chyba czeka mnie suchy chleb [emoji22]
 
Ja do 23 tygodnia przytylam tylko 3.5 kg i to w zasadzie dopiero od miesiąca. Prędzej waga stala w miejscu. A wcale nie jestem chuda (70 kg obecnie) i jem normalne jak przed ciaza. Tylko, że faktycznie uważam na to co jem.
 
Cześć dziewczyny, w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę na insulinie, teraz jestem w siódmym tygodniu. W sobotę miałam robić krzywą, krew z palca - 105 :O zrobiliśmy tylko glukozę na czczo - 88, więc niezła różnica... no, także krzywą muszę zrobić w przyszłym tygodniu, jak znów pojadę do rodziców - bo mieszkam na mazurach, ale ciąże prowadzę w Warszawie, więc sobie trochę wszystko utrudniam :D Jestem prawie pewna, że ta cholera wróci, miałyście pierwsza ciąże na insulinie a drugą na samej diecie może?
 
reklama
Do góry