reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
To trochę więcej, ale mój też ułożony miednicowo. Ma jeszcze ok 3 tygodnie na obrot jak nie to cc. Tobie też to mówili?
Wiesz co mój się obrócil do 36 tyg a jak poszłam po tygodniu to już pani doktor mi mówi że leży już stopkami do dolu. Liczy że jeszcze przez ten tydzień (bo co tydzień mam wizytę) się obróci i będzie poród naturalny. Bardzo bym chciała bo się boję cesarki. Jeśli nie to cc. Dziś rozmawiałam z położna moją i mówiła że po prostu nie ma obcji żeby tak urodzić naturalnie bo jeśli będzie np 5cm rozwarcia i wejdzie w szyjkę tylko jedna nóżka a druga nie to dziecko i tak się nie urodzi a ja będę się męczyć. Mówiła że a takich sytuacjach robią tylko cc. U Ciebie jeszcze są większe szanse że się obróci jeszcze ma chwilkę czasu.
 
Wiesz co mój się obrócil do 36 tyg a jak poszłam po tygodniu to już pani doktor mi mówi że leży już stopkami do dolu. Liczy że jeszcze przez ten tydzień (bo co tydzień mam wizytę) się obróci i będzie poród naturalny. Bardzo bym chciała bo się boję cesarki. Jeśli nie to cc. Dziś rozmawiałam z położna moją i mówiła że po prostu nie ma obcji żeby tak urodzić naturalnie bo jeśli będzie np 5cm rozwarcia i wejdzie w szyjkę tylko jedna nóżka a druga nie to dziecko i tak się nie urodzi a ja będę się męczyć. Mówiła że a takich sytuacjach robią tylko cc. U Ciebie jeszcze są większe szanse że się obróci jeszcze ma chwilkę czasu.
Nie no lepiej niech zrobią cc bo taki poród jest ciężki dla nas ale dla dziecka też . Zobaczymy co te nasze bobaski teraz wymyślą 😉ale podobno mało się obraca juz w tym czasie. Zobaczymy nie ma co się martwić na zapas😉
 
@Kasiula1989 Cześć Kasiu jak tam u Ciebie ? Dzidziol się obrócił wiesz kiedy poród czy czekasz ? :)
Hej, tak byłam w środę na wizycie i maluszek się obrocil:-) jest główka do dołu. Wiec pani doktor mowila ze poród naturalny będzie chyba że jeszcze raz fiknie sobie. Oby nie. No czekamy aż zacznie się coś dziać. Narazie jest spokój. A jak u Ciebie:-)
 
Mam nietypowe i moze głupie pytanie.. Kilka dni temu dostałam glukometr że względu na cc (wizyta prywatna) a wczoraj okazało się, że serce przestało bić. Czy powinnam udać się do diabetologa go oddać czy jak to wygląda? Po prostu nie wiem co robić..
 
Hej, tak byłam w środę na wizycie i maluszek się obrocil:-) jest główka do dołu. Wiec pani doktor mowila ze poród naturalny będzie chyba że jeszcze raz fiknie sobie. Oby nie. No czekamy aż zacznie się coś dziać. Narazie jest spokój. A jak u Ciebie:-)

To super, ze się przekręcił tak jak trzeba :)
Ja idę do lekarza teraz w środę zobaczmy jak gwiazdka rośnie. Ja mam termin na początek kwietnia, ale akurat u mnie prawdopodobnie będzie cesarka.
Daj znac po porodzie :) trzymam kciuki.
 
Mam nietypowe i moze głupie pytanie.. Kilka dni temu dostałam glukometr że względu na cc (wizyta prywatna) a wczoraj okazało się, że serce przestało bić. Czy powinnam udać się do diabetologa go oddać czy jak to wygląda? Po prostu nie wiem co robić..

Powiem Ci szczerze, ze nie wiem. Wydaje mi się, ze chyba nie trzeba tego oddawać. No chyba, ze może zadzwoń i zapytaj.
 
reklama
Mam nietypowe i moze głupie pytanie.. Kilka dni temu dostałam glukometr że względu na cc (wizyta prywatna) a wczoraj okazało się, że serce przestało bić. Czy powinnam udać się do diabetologa go oddać czy jak to wygląda? Po prostu nie wiem co robić..
Zazwyczaj glukometr jak i pen do insuliny dostaje się na zawsze. Każdy diabetolog ma pulę dla pacjentów, a firmy produkujące glukometry zarabiają na paskach do nich.
 
Do góry