reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czas na nocniczek :)

ja nabyłam wczoraj :-) byłyśmy razem w sklepie i "przymierzałyśmy" kibelki :-)

no i niespodzianka... nocnik bez pozytywki droższy niż ten z pozytywką a nocnik mniejszy droższy od większego :szok::no::eek:

no i w ten sposób mamy mały nocniczek bez grajka w kolorze lóziowym :-);-):tak::-D
 
reklama
ja nabyłam wczoraj :-) byłyśmy razem w sklepie i "przymierzałyśmy" kibelki :-)

no i niespodzianka... nocnik bez pozytywki droższy niż ten z pozytywką a nocnik mniejszy droższy od większego :szok::no::eek:

no i w ten sposób mamy mały nocniczek bez grajka w kolorze lóziowym :-);-):tak::-D

:) czyli macie ten, który był najdroższy :)
 
ten najdroższy z tych tańszych bo tron z fanfarami to chyba ze 100zl kosztuje :-)

a nasz tylko (???) 21zł ;-)
 
izabela ;-) rozmiar rozmiarem ale w niektórych nocniczkach dziecko może...pomacać zawartość ;-) :-D
dlatego ja kupiłam z wysokim...no właśnie..jak to nazwać??? z wysokim tym czymś co jest między nóżkami :-) no i łapki nie wciśnie :-)
 
O masz Ci los :confused:
Nawet nie pomyślałam o tym że Dziecko może grzebać łapka w nocniczku :tak:
No ale teraz będę wiedziała żeby szukac nocniczka z wysokim tym czymś ;-):-D
 
reklama
a ja narazie nie mam czasu na naukę załatwiania sie na nocniczku...:-( zresztą ona mi robi kupe rano zanim ja oczy otworze:-)
ale jak tylko skończe szkołe to spróbujemy i wasze rady bardzo się przydadzą:-)
 
Do góry