reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas relaksu........zapominamy o maluchach;)

ollesia fajnie takie rzeczy poczytać, miło że miłość kwitnie;-)
a ja coś ostatnio tylko książka i komputer, teraz przeczytała Artur i Minimki,. moje lektury się pokończyły, no to Wojtkowi podbieram, aga jaki czas temu czytałam Bezsenność w sieci, straszni mi się podobała książka, ale do kina nie poszłam, bo nie cierpię Cieleckiej;-) i jakoś nie chciałam jej oglądać w tej roli...
 
reklama
:-D Ollesia wspolna kompiel, fajowo..jak jeszcze mieszkalismy w Pl to takie kompcianka byly non stop...duza narozna wanna , a teraz wanienka jak dla liliputow, autentycznie ledwo co ja sama wchodze

Melduje , ze wczoraj w kwesti relaksowania sie nie robilam kolacjibo...moj g. gotowal...bylo pyszne , podane pod nos ..bylo tez wino i swiece i cala reszta wiecie jak sie skonczyla :zawstydzona/y: :-D
 
Wspolne kapielki, kolacyjki podawane przez mezusiow :-) Super, zyc nie umierac! :-)

Silunia, no to musialo sie dziac :-D ho ho . A co dobrego G. zaserwowal? Chwal sie! :-)
 
:-) Sandra byl kurczak na ostro z kuskusem i gotowanymi warzywami...autentycznie nie sciemnam :-D pozniej trudno bylo sie ruszac , ale sobie jakos poradzilismy ;-)
 
SILUNIA super:tak: super ale kurcze smaka mi narobiłas a ja uwielbiam takie potrawki. Zdolny ten twój mąż i nawet wie jak te kalorie później ''spalic'':-D
Tylko pozazdrościc

REDAKTORKA pod prysznicem też może byc miło ...ba, nawet napewno.
 
:-) Sandra byl kurczak na ostro z kuskusem i gotowanymi warzywami...autentycznie nie sciemnam :-D pozniej trudno bylo sie ruszac , ale sobie jakos poradzilismy ;-)

Mnaimusnie :-) Smaka mi narobilas! Uwielbiam kuskus np. z czosnkiem i warzywami typu baklazan, cukinia, papryka itd. a do tego np. miesko z grilla :-) Pychotka!
 
A mój mężuś wczoraj sam się zrelaksował przy piwku az padł.............świetny wieczór:wściekła/y: Ja nie piłam bo nie miałam ochoty ...no ale żeby nachlac sie samemu do takiego stopnia....co za chłop....nieraz to mam ochotę wymienic go na lepszy model!!!!
 
reklama
dzusta to chyba zaraźliewe albo jakąś pełnie mieliśmy :) mój tez wczoraj się upierdzialił :) Zrobiła nam po drinku, wypiliśmy i ja ok 23 szłam spać a on cos jeszcze sprawdzał na necie powiedział że za chwilke przyjdzie jak rano wstałam i nie było w lodówce porterówki, wina i reszta ginu sie tylko swieciła na dnie butelki, to troszkę się zdziwiłam ale jak już zobaczyłam mego męże zwlekającego się z łózka z zapuchniętymi oczami i mamroczącego jak go głowa boli to wszelkie wątpliwości prysnęły :)
 
Do góry