reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

W którym tygodniu taki ból może wystąpić?
Myślę, że wkazdym przy pozamacicznej. U mnie to był dokładnie 5 tydzień. Szliśmy na kolację z wówczas jeszcze narzeczonym, nie wiedziałam, że jestem w ciąży, 2 miesiące później mieliśmy brać ślub. Ból mnie łapał kilka dni pod rząd mniej więcej o tej samej porze i codziennie około 18, ale wtedy z płaczem, zgięta w pół siedziałam na ławce przed restauracją (byliśmy na wakacjach). Dopiero lekarz uświadomił mnie, jak niebezoiecznie mogło być, a ja nie byłam świadoma ponad tydzień.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Wczoraj miałam dosłownie zgon. Ból głowy, wymioty... zdarłam gardło! Nie mogę śliny przełykać spokojnie 😭 Mój narzeczony pierwszy raz słyszał jak wymiotowałam. Powiedział, że jakby jakiś potwór ze mnie wychodził 🤣
Ale do śmiechu mi nie było. Jestem zmęczona, bez sił, głodna ale jeść nie mogę bo się cofa...😞

Mi włosy nie wypadają na szczęście.
 
Hej dziewczyny. Takie pytanie do tych, które miały poprzednią trudną ciążę.
Czy lekarz skierował Was od razu na zwolnienie czy póki nic się nie dzieje to normalnie funkcjonujecie? Pracujecie, itd.?
 
Hej dziewczyny.
Jejku jak babyboom się zmienił 😱 nie wiem czy będę w stanie to ogarnąć. Jednak mimo wszystko się przywitam 😊 w środę zrobilam test. 2 dni po spodziewanej miesiączce. Dwie tłuściutkie kreseczki się pojawiły 🥰 wczoraj zrobilam bete - 713. Jutro robie kolejną. Wizytę mam 5.11 dopiero 😵
 
Hej dziewczyny.
Jejku jak babyboom się zmienił [emoji33] nie wiem czy będę w stanie to ogarnąć. Jednak mimo wszystko się przywitam [emoji4] w środę zrobilam test. 2 dni po spodziewanej miesiączce. Dwie tłuściutkie kreseczki się pojawiły [emoji3059] wczoraj zrobilam bete - 713. Jutro robie kolejną. Wizytę mam 5.11 dopiero [emoji43]
Witamy :) masz już dzieci?
 
Hej dziewczyny.
Jejku jak babyboom się zmienił 😱 nie wiem czy będę w stanie to ogarnąć. Jednak mimo wszystko się przywitam 😊 w środę zrobilam test. 2 dni po spodziewanej miesiączce. Dwie tłuściutkie kreseczki się pojawiły 🥰 wczoraj zrobilam bete - 713. Jutro robie kolejną. Wizytę mam 5.11 dopiero 😵
Gratulujemy i witamy :)
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj miałam dosłownie zgon. Ból głowy, wymioty... zdarłam gardło! Nie mogę śliny przełykać spokojnie 😭 Mój narzeczony pierwszy raz słyszał jak wymiotowałam. Powiedział, że jakby jakiś potwór ze mnie wychodził 🤣
Ale do śmiechu mi nie było. Jestem zmęczona, bez sił, głodna ale jeść nie mogę bo się cofa...😞

Mi włosy nie wypadają na szczęście.
Hahahah z tym potworem sie uśmiałam 😂
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :)
Ja ogólnie mam wstręt do mięsa, wędlin itd ale wczorak mialam takiego smaka na mc donalda ze dzis zaluje bo boli mnie żołądek ale dziwne że to zjadlam. W sumie może dlatego że mięsa tam jest niewiele 😂😂
U mnie piersi bola bardzo az czasem ciagna a w dzień bywa ze w ogole :)
Jutro wizyta, nie moge sie doczekac.
 
Do góry