reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

My tez zyczymy zdrowia... Ja juz chce wiosne...sloneczna...zeby nosic cienkie kurtki...a najlepiej na sweterekach smigac... W ogole mam ochote na zakupy...ale to sobie zostawie na czwartek przed wyjazdem na moj babski weekend :-D teraz jeszcze pozrzucam ile sie da :-D
 
reklama
U nas w końcu słońce więc od razu żyć się chce, ale coś ciśnienie wariuje - chyba - bo od wczoraj głowa mnie ćmi i tak mi się chce spać, że szok. O jak dobrze, że jutro piątek, bo muszę się wyspać. Dzieciaki już są na tyle duże, że dają poleniuchować w weekend - oj jak ja to lubię:tak::-)
 
Ja tez to Kasia lubie jak mloda spi do 10:00 :D i jeszcze sama np. sobie müsli zrobi na sniadanie jak wstanie szybciej :-D

A co do pogody to czuc juz w kosciach ta wiosne... dzis bylo 5 stopni...do soboty ma byc 8 :-) i sloneczniej :)
Juz czekam az zaczna zieleniec drzewa i zrzuce zimowa kurtke!!!:-D

Noemi dzis byla na pierwszych zajeciach z plastycznych i wrocila zadowolona... to byly 2 godziny probne...ale tak jej sie podobalo ,ze chce byc zapisana...wiec bedzie smigala co czwartek na dwie godzinki :)
 
Pati, super! Fajnie, że Noemi będzie sie rozwijać plastycznie.

A ja wiosnę juz zaklinam (mimo, że zaraz zacznie pylić leszczyna i bede kichać ;-) ) i już od wczoraj smigam w lżejszym płaszczyku i lekkich butach. I od razu jakoś weselej :-)
 
Pati, to moje tak długo nie śpią, ale pozwalają nam się pobyczyć :-) Super, że Noemi będzie chodziła na zajęcia plastyczne. Nigdy nie zapomnę jak pięknie rysowała a mój kreski tylko robił;-)
Kurcze, u nas za oknem śnieg pruszy... Ale kiszka...
No ale dzis piątek, więc musi być optymistycznie ;-)
 
reklama
Do góry