Moja Ninka po kleszczowym szybko doszła do siebie, gorzej było ze mną:-A wracając jeszcze do kleszczy to mi zakładał lekarz. Ale zrobił to tak, że Kacper tylko przez 3 dni miał czerwony niewielki ślad. I zaraz zniknęło. Wiedział facet co robi. I za to jestem mu wdzięczna
ale moja gin mówi że po cc, umówimy sie na naprawę krocza


a czy tak samo pielęgnuje sie bliznę po cc???



