Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Dwa dni mnie nie było na forum
ja to nie wiem, nie mam poczucia czasu czy co?magdziara - budowa to ciezka sprawa. My mamy cala rodzinke daleko - wiec z dziecmi latwo naprawde nei jest...jeszcze jak przychodzi taki etap i chcesz poooszczedzac - dochodzisz do wniosku ze mozesz to zrobic wlasnymi rekami i zaoszczedzic kilka tysiecy....i rezygnujesz z ekip - bywa ze widujemy sie z mezem ok polnocy - na chwile - bo ja w domu z dziecmi....a on tam dlubie...ech..no latwo nie jest
ale satysfakcja jest wielka i nie zaluje
tylko zaluje ze nie mam tu na miejscu babci. Agata po szkole by zjadla obiad, babcia by dzieciaczki przechowala do pozna...nie ma kompletnie do pomocy nikogo..i ta kulamy
ale w naszym wypadku wieksze mieszkanie kwotowo by pewnie bylo identycznie z 180 m domkiem - bo musialabym miec dla naszej 5 przynajniej 4-5 pokojowe - wiec zamiana mieszkania na wieksze bylaby chwilowa....bo 5 pokojowych nie buduja...
polecam zatem budowe - 1-1,5 roku charowki i spokoj na lata
no a jak czop odejdzie np 2 tyg przed porodem.... ja już się nie mogę doczekać sexiku , nie kochaliśmy się od października ze względu na krwiaczka podkosmówkowego a teraz szyjkę więc mężuś będzie chyba biedny później 