reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

I jeszcze teraz wychodzi na to ze jako bezrobotna pobieralam zasilek dla matki wychowujacej dziecko.Jako bezrobotna??????dziwne.
Jest tu jakas mama ktora pracowala w uk i sie troche zna??????????please ratunku
 
reklama
Elmaluszku takie rzeczy tu popisałaś, że ni mam pojęcia o co chodzi:no::no::no: mam nadzieję że szybko znajdzie się ktoś kto dobrze doradzi:tak:
 
Ale za to rozgadał się chłopak w ostatnich dniach - mówi ceść, dać, jeść, taak, miś, a na tatę zaczął wołać mama :-)
No nieźle!! Ale fajnie jak dzieciaki tak niemal z dnia na dzień stają się kumate i kontaktowe :-)

izka dzięki :-D

Kotku[/v] ser pleśniowy jest ok o ile sporządzany z mleka pasteryzowanego :tak: Inny niestety grozi listeriozą :baffled: Są produkty, których obiektywnie nie wolno jeść w ciąży - i jednak bezpieczniej się tego trzymać :tak:
Faktycznie, milutki miałaś dzień. Super że plany wakacyjne się przyspieszyły :-)

jolka nasz mutsy też jest upaprany jakimś olejem - na razie nie zszedł :baffled: Jak odkryjesz co działa, podziel się proszę :-)

Gingeros :-D:-D:-D Też niejeden raz palec mi w pracy siadał od mahjonga :-D Tylko najczęściej wskazujący :-D

Goździczek nie ma to jak treściwa wypowiedź :-D Szybkiej naprawy kompa! :-)

elmaluszlu ja to pojęcia nie mam... Ale życzę wytrwałości, bo warto walczyć - często pracodawca w obliczu zdeterminowanego pracownika poddaje się i przestaje upierać przy swoich głupotach :tak: Tego Ci życzę!

Emmila Krzysio do nas pisze? :-D

Ależ lecę z nóg... Odwoziliśmy kumpla na lotnisko - w środku dnia 2,5h w aucie, wprawdzie z klimą ale i tak ledwo już wysiadłam...
Naprawili mi komórkę - okazało się, że Piotwór zapluł port do podłączania akcesoriów i oprogramowanie zgłupiało - oczywiście, gwarancja nie obejmuje Piotwora :-D
 
Esiu odplamiacz w spayu na sucho zminimalizował plamy, są widoczne tylko jak się przyjrzę i przypuszczam, że niewtajemniczony by nie zauważył ;-)
 
Emmila ja poproszę jeszcze o częśc trzecią i czwartą:tak:
Świetny pomysł. Pewnie się mocno natrudziłaś żeby takie cacko zmontowac. Bardzo mi się podobało!:tak::tak::tak::-):-)​
 
reklama
Do góry