reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

toska no rzeczywiście, dziś moje komentarze pogodowe były nieco bardziej przychylne, niż w ostatnim czasie ;-)
Stasiek mnie POWALA!!! Naprawdę, zapisuj, wygarniesz mu za 20 lat :-D:-D:-D
Sorga bardzo się cieszę!!! Nie miałam wątpliwości, że ta silna Babeczka ze wszystkim sobie poradzi! Buziaki dla Tami! :-)
Dzagud kurka, ja wszystko pakuję dla brata... :sorry2:

Spać...!!! Ależ nieprzytomna jestem...
 
reklama
a ja kuję angielski, jutro mam mały egzamin....

kurczę, kiedy ja się w końcu wyśpię? :-D
 
dzień dobry!!!!

wiosennie witam Was:-)

Udanego weekendu!


Ja już po egz. powinno być ok.


Buziaki!
 
U nas piekna wiosna w pelni, dzis zamowilismy kore i o 7:30 zapukali do drzwi z dostawa...wykopalam malza zeby prestawil samochod i beda dzis prace ogrodkowe :-) slonce swieci, kwiaty kwitna, wczoraj kupilam jeszcze kilka roslinek to dzis posadze, obsypiemy kora i bedzie pieknie :-)
A teraz historyjka z zycia ALusi. Dwa dni temu mialam gosci wieczorem, przyjechali znajomi pogadac przy winku ale nie udalo mi sie uspic niuni wiec co chwila do nas schodzila, stroila miny, zabawiala. W koncu se zdenerwowalam ze nigdy nie zasnie, kazal isc na gore, polozyc sie i juz nie schodzic. Chwila ciszy, juz myslalam ze dziecko spi a tu nagle wolanie: "mama lobilam siusiu do nocnita" no to ja sie zrywam na gore a ona ddaje: "jus wilalam do kibelka". No super faktycznie wszystko wylala nic na podloge nie polecialo, pochwalilam dzicine i mowie: "no ale teraz juz idz spac". Chwila ciszy, juz myslalam ze bedzie okey a tu wolanie: "mama lobilam tupte do nocnita" ja biegiem na gore i slysze "sama sie wycielam":baffled::szok: "wsistko sama, sama sama wazna mi dama" ... na gorze znalazlam sie z predkoscia swiatla, moje dziecko z rociapanym kupskiem az po plecy...skonczylo sie kapiela, ale goscie mieli niezla beczke i rozrywke :-D
 
Siemka:-)

Nie nadrobie...przynajmniej na razie.
Dostalam prace o ktorej kiedys wspominalam Wam:-DHurra:-D
Pracuje 9 godzn dziennie w tym prawie godzine dojazd(w dwie str) alenie narzekam.Jest tesciowa u mnie i zajmuje sie swietnie Amelka:tak:mnie dziala na nerwy bo to szczebiot i marud okropiczny:baffled:a glos ma taki ze nietoperze sie zlatuja:baffled:Esia zna wiec wie o czym pisze:cool2:
Z nowosci jeszcze to przeprowadzamy sie na wiekszy dom w slicznej dzielnicy:-)juz za tydzien,no i jak sie chwale to na calego :cool2:...kupilam sobie swoje wlasne,osobiste,pierwsze w zyciu(tylko dla mnie)autko:-):-):-)
Jak widzicie mlyn u mnie straszny.Znikam na jakis miesiac bo teraz przeprowadzka a na nowym netu nie bedzie przez jakis czas:dry:Nie martwiajcie o mnie,wroce szybciorem:tak:

Caluje Was mooocniscie,Kochane moje:* Pa!
 
Siemka:-)

Nie nadrobie...przynajmniej na razie.
Dostalam prace o ktorej kiedys wspominalam Wam:-DHurra:-D
Pracuje 9 godzn dziennie w tym prawie godzine dojazd(w dwie str) alenie narzekam.Jest tesciowa u mnie i zajmuje sie swietnie Amelka:tak:mnie dziala na nerwy bo to szczebiot i marud okropiczny:baffled:a glos ma taki ze nietoperze sie zlatuja:baffled:Esia zna wiec wie o czym pisze:cool2:
Z nowosci jeszcze to przeprowadzamy sie na wiekszy dom w slicznej dzielnicy:-)juz za tydzien,no i jak sie chwale to na calego :cool2:...kupilam sobie swoje wlasne,osobiste,pierwsze w zyciu(tylko dla mnie)autko:-):-):-)
Jak widzicie mlyn u mnie straszny.Znikam na jakis miesiac bo teraz przeprowadzka a na nowym netu nie bedzie przez jakis czas:dry:Nie martwiajcie o mnie,wroce szybciorem:tak:

Caluje Was mooocniscie,Kochane moje:* Pa!

gratki i autka i pracy i przeprowadzki
i wracaj do nas szybko

dzieb dobry
 
Dzien Dobry Dorotko :-):tak: i w ogole dziewczynki.

U nas pochmurno dzis i tylko 7 stopni:-( A mialam taaakie plany orodkowe:tak: Apropos

Izka- zdjecia ogrodka prosze:-D:tak: - bo ja w tym roku zaczelam sie interesowac - i kocham to! Super terapia!

Wiecie co posadzilam pomidorki i slicznusie - mam z 10 krzaczkow z nasionek i sie ciesze straszliwie.

Olla - kochana przypomnij kochana jaka praca:-) I ciesze sie razem z Toba!!! SUPER!!!

A moja Su dzis jakas taka smutna - cos ja czyscilo wczoraj - mysle, ze jakis wirus... Nio i taka bidula dzis siedzi. Chyba cos dzis bedziemy piekly - bo ona to uwielbia - mam nadzieje, ze jej sie humor poprawi:sorry2:

A pytanko - czy Wasze dzieci bawia sie klockami LEGO?

Mysle czy by Su nie kupic, ale czy to nei za wczesnie?
 
reklama
dzień dobry, przeholowałam ze spaniem:wściekła/y: łeb mi pęka jakbym piła nie wiem ile:wściekła/y: i patrzę na królika i zastanawiam się, czy nie mogłam go uszyć dzisiaj, a wczoraj jak cywilizowany człowiek iść spać?:dry: do szkoły nie poszłam i już nie pójdę:dry:
za to pojadę na obiad do teściowej, bo Misia trzeba odebrać;-)
później więcej naklepię, jak mi łeb się odciąży;-)
 
Do góry