reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

kachasku tak spytalam, bo moja tez czasem na nocnik siknie a dziurki sie jeszcze nie dopatrzyla ;-)
 
reklama
no Misiek już wie że tam ma dziurkę (edukacja wczesno- przed przedszkolna), a czy się dopatrzył, to nie wiem ;-) :-D
ogólnie to jesteśmy na etapie "skąd się biorą dzieci" :baffled: może nie dokładnie, ale męża siostra jest w ciąży, więc Michał teraz wszystkich pyta czy mają dzidziusie w brzuszku. jak odpowiedź brzmi "nie" to od początku wałkowanie dlaczego nie. Zwłaszcza jak uparcie chce się dowiedzieć, czemu pan nie ma dzidziusia ;-)
 
dorotko, dzięki:tak:
nie wiem, jak u was ale u nas piękna pogoda dzisiaj:tak: normalnie, aż żyć się chce, chociaż się nie wyspałam za bardzo...
miłego dzionka! później się odezwę:tak:
 
wróciliśmy:tak: ząbki są ładne, w tym jednym faktycznie dziurka ale maleńka i mamy ją załatać jak wrócimy z Niemiec. A że to była pierwsza wizyta, stomatolog nie chciała nic grzebać. Paskud był bardzo grzeczny, ale trzeba było się naprosić żeby buzię otworzył:tak: no i rozmowa z panią doktor:
-tym lustereczkiem zobaczymy
-nie
-to sam włóż do buźki, tak jak łyżeczkę
-już zjadłem

rozwalił mnie:-D

ale teraz mówi, że fajnie było :-)
 
dzień dobry

od rana mam małego stresa, bo mi dzisiaj doktorek wyciąga pessar i
A. boję się, że będzie bolało;
B. mam nadzieję, że nie urodzę od razu (nadal nie jestem jeszcze gotowa:zawstydzona/y:)

trzymajcie kciuki

Esia udanego odpoczynku (chyba już nie przeczyta:sorry2:)
Kachasek super, że wizyta sie udała. Dialog Miśka z pania dr bardzo inteligentny :-D:-D:-D

odezwę się wieczorem

 
toska odezwij się koniecznie (choćbyś miała rodzić;-)) trzymam kciuki, żeby nie było aż tak źle z wyjęciem :tak:
a dialog? ta... inteligencik mi rośnie :-p bo prawie na dzień dobry powiedział, że zębów nie pokaże, a w odpowiedzi na "pokaż jaki masz kolor ząbków" odpowiedział "żółte":baffled:
 
melduje się tylko

pessar wyjęty, i na razie nie zapowiada się, żebym miała rodzić.
Mały donoszony, więc teraz spokojnie mogę szaleć do porodu :-D
 
reklama
Kachasku to super ze maly zadowolony z wizyty

Toska to dawaj znac jak juz bedziesz czulo sie na rozpakowanie

wrocilam z pracy-no wiec od jutra 4 dni laby-milusio
 
Do góry