reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

OOOOO!!! jest moja Minutka :-D:-D:-D stęskniłam się :-D:-D

jakie przyspieszacze? hmmm, Oeparol to są kapsułki w których jest olej z wiesiołka, herbatka lub tabletki z liści malin... maliny dziewczyny uzywają, a ja bawię się w wiesiołka i nawet są efekty... bo z Julką w 42 tc szłam z zerowym rozwarciem i bez skurczy na porodówkę... :szok:
 
reklama
Ewunia tez już myślałam ,żeś na porodówce:-DNo ale kielczanko poczekaj najpierw na mnie bo ja mam termin lada dzień i wypadałoby co bym najpierw ja urodziła;-):-D
 
JA tez sie stesknilam i powaznie juz mysalam ze tulisz szkraba albo rodzisz :-D
A jadlas dzis truskawki??? bo ja nie :-(

Emi- nie ma sprawy :-)
 
"Anavel, ale zrobiłaś zimny prysznic swojemu dzidziowi, może dzięki temu pomyśli sobie, że w tym brzuszku wcale nie jest tak rewelacyjnie i zdecyduje się w końcu wyjśc;-):-)"


Sunniva ja sie tylko boje, ze on sie na mnie obrazil i teraz nie bedzie sie chcial pokazac... Dziekuje tez za te dane o temperaturze w pomieszczeniu dla maluszka.
 
Minutko, ja też niestety nie jadłam, ale jutro odbiję i kupię ze 3 kilo :-D są u nas juz po 3 zł :-D
Ansiu, nie będę się wpychać :-D czekam do 9 :-D ródź sobie dobra kobieto :-D
Emi, jeszcze nie oszalałam, ale z ciekawości gdzie to można dostać, tę rycynę :-D bo ja bawię się wiesiołkiem :-D i to na razie wystarcza...
 
reklama
Do góry