reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Katamisz, ja po chrzcinach rzucam słodycze!!! i na fitnes idę, bo tak dalej być nie może:no:
Niesamowite, wrociliśmy ze spaceru o 11;40 (krótko dzisiaj) a on do teraz śpi:szok: wow, ale dzisiaj jest złoty:-)
 
reklama
zebrra podziwiam, bo ja chybabym skapitulowała...Maja też się budzi w nocy ze 3-4 razy od 5 tygodni...a do tego u Ciebie jeszcze Jaś chory, no i pewnie Wice pomagasz z lekcjami...skąd w Tobie tyle siły? Ja połowy bym z siebie nie wykrzesała. Tulam i mam nadzieję, że chociaż z Jasiem to nie będzie nic poważnego...
katamisz, zebrra, asinka nie przejmujcie się, każda z nas chudnie w innym tempie, na pewno przy dzieciakach wszystkie te zbędne kg zrzucimy. Ja nie wiem co będzie jak karmić przestanę, bo tygodniowo ze 4 czekolady wsuwam...a wagę mam sprzed ciąży teraz. I już nie spada...
asinka pięknie Tymuś przybiera:tak:
katamisz no ja myślę, że to jaja:rofl2:
Aestima ja też nad biustem ubolewam, po karmieniu jakiś taki mało jędrny się zrobił...:-(dobrze, że wrócił do rozmiaru sprzed ciąży praktycznie, bo jakby urósł to chybabym się załamała zupełnie...
Doris ślicznie Julcia wygląda!!! a moja Maja 6050g na wadze dla niemowlaków ważyła dokładnie miesiąc temu, dziś ją ważyłam na naszej, po odjęciu ubrań i pampka 6800g wychodzi

aha, i u nas zębów nie widać, więc nie wiem skąd to nocne wstawanie...dziś musiała się najadać w nocy, bo opuściłam 1 karmienie w dzień i 1 wieczorem, o 2 w nocy miałam cyce peeeełne mleka, bałam się, żeby zapalenia nie dostać
 
Ostatnia edycja:
aestima - no dalam mu kawałek bo akurat go wycieralam to mu urwalam do zabawy i M patrzył co robi...a i tak jakis kawalątek pewnie został na paluszku i wsadził do oka...ryku było co nie miara :no: i to dopiero na drugi dzien...a ja za cholere nie wiedziałam o co chodzi i mu bruszek masowałam i suszarka podgrzewałam <palmface> dopiero wieczorem zauwazyl M ze kawalek papieru ma w oczku :baffled::baffled:

doris - no Benio wazy swoje ale on na MM i zwykłym jedzonku już :) 7,3 :-) 2 tygodnie temu było wiec teraz pewnie z 7,6 bedzie... ale u nas juz jedno mleczko odpadło i jest zwykły obiad z deserem i soczkiem a na noc sinlac :)

trasia - pytałaś o jabłko.. u nas od razu jakos załapał..pierwsza łyzka wiadomo wielkie zdziwienie..przy pierwszej probie zjadł moze 2 łyżeczki, a teraz potrafi zjesc 190 g ziemniakow z jakimis dodatkami i wcale nie wyglada na mega pojedzonego :) Ale ma swoje gusta bo hipp to dla niego syf i nie tknie, bobovite lubi zupki jarzynowe:sorry2:


a co sądzicie o tym że np według poradnika bobovity miesko powinno byc wprowadzane po 5 mc a wołowina po 6 bo niby alergizuje...a w rosmanie na wołowinie pisze ze po 4 mc? hm...w niemczech są jakis inne standardy karmienia czy co? :confused: może Anapi coś wie?
 
Hahahahh chyba się zdecyduję, to chociaż te noce będę mogła odsypiać ;)

Dziękuje Dziewczyny :**

Doris, Juleńka wygląda super :)

Mrsmoon, dzieciaki muszę ogarnąć, ale np odkurzałam ostatnio 3 dni temu... Pranie robię na bieżąco, bo nie znoszę jak mi zalega w łazience, ale z prasowania zrezygnowałam i takie tam.. Ciągle musze rezygnowac z czegoś, na rzecz czegoś innego, żeby dom jakoś wyglądał, no i dzieci były szczęśliwe :)

Ironia, w Niemczech jest inaczej z tym wprowadzaniem...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ja juz nie mam siły, moja mama ma kiepskie wyniki krwii, martwię się. Czeka ją wizyta u hematologa. Najpierw Miesio, teraz ona, co z tą krwią u nas się dzieje w rodzinie pytam:confused::-(
U mnie tez ostatnio zdrowotnie kiepsko, nawet nie pisałam ,bo mi się myśleć o tym nie chce a co dopiero jeszcze o tym pisać... nie mam już siły na to wszystko:no:
Martwię się strasznie o mamę...
 
Aestima, a macie jakiegoś zaufanego lekarza? Moze rzeczywiście to Wasza rodzinna przypadłość i warto by się temu przyjrzeć pod tym kątem? Wierzę, że mama upora się z problemami, a Ty też powinnaś zadbać o siebie i nie odpuszczać, masz teraz dla kogo! Przytulam :*
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Dzisiaj od 03:00 chyba z 5 razy wstawałam do młodego ale "zatkałam" go smoczkiem i spał do 6, dostał papu i spał do 09:00 no i teraz tez śpi ;)

Produkcja od rana niezła ;)

Trasia my jesteśmy na Bebilonie Pepti i nie ma wymiotów ale są czasem ulewania bo to mleko jest dość wodniste. Ale na pewno lepsze w smaku od Nutramigenu.

Aestima kciuki za pożegnanie ze słodyczami ;) ja bym nie dała rady na dłuższą metę, ale podobno da się bez nich żyć.
Mam nadzieję, że wizyta u hematologa to tylko formalność i z mamą wszystko jest w porządku.

Justynka my też teraz stosujemy TOBROSOPT i nieco pomaga, ale tak jak pisała mrsmoom po zakropieniu przytrzymaj kącik ( my akurat lekko masujemy kanalik).
mrsmoon czy to jakiś żart z tym ogłoszeniem, wierzyć mi się nie chce
shocked.gif
śmiać się czy płakać??
Co do rehab. to mój młody chyba go uwielbia, jak tylko kończy ćwiczenia i mi go oddaje to młody zaczyna strasznie marudzić. No bo mama to tylko by całowała, a jak facet się nim zajmie to co innego
laugh.gif


Doris no to widzę, że zakupy się udały
yes2.gif
Chyba dużo radochy Ci sprawiły
biggrin.gif


Katamisz, Zebrra, asinka oj dziewczyny czy naprawdę jest tak tragicznie z Wami? Przykro mi strasznie, że tak o sobie myślicie. Głowa do góry, ja mam cel doprowadzić się do stanu używalności do wakacji, żeby na plaży nie odstraszać. No i żeby M się za innymi laskami w bikini nie oglądał
laugh.gif
Chociaż faceci i tak zawsze to będą robić
laugh.gif
 
Do góry