reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Zycze Wam szczesliwego nowego roku!!!

Jutro ma przyjechać przyjaciółka o której wczoraj pisałam :) a wczoraj po 20tej dzwoni druga i mówi, ze jutro chyba przyjedzie więc ja wielka radość, po godzinie znowu dzwoni i mówi, abym jej podała dobry adres, bo w nawigację nie może wbić- podaję, a ta mówi, ze nawigacja jej nie pokazuje takiej ulicy i z tekstem do mnie "to może zejdziesz i mi otworzysz" :-):-):-):-) dosłownie popłakałam się ze szczęścia:) bo z nią ostatnie babskie wakacje w egipcie spędziłam i generalnie była przy mnie pół ciąży :)

Więc Wam składam życzenia i do zobaczenia w przyszłym roku.
 
reklama
Hej Dziewczyny, no to na wstępie się pochwalę - Monisia skończyła dziś pół roczku!!! A dokładnie o 22:40 skończy ;) O tej godzinie co jest teraz, 30 czerwca już byłam po śniadaniu i czekałam na obchód z nadzieją, że będą mi wywoływać :)

Co do facetów i alko, to mojego jeszcze nie widziałam pijanego, wesołego po alkoholu tak, ale nigdy się nie upił, on wie kiedy przestać pić :)

Aga - no to będziesz miała super sylwestra :)

MłodaK - to może Ty mu dzisiaj dokładnie sprawdź, czy ta krew to nie było przebicie ząbka na zewnątrz? ;) bo tak od razu to ząbek przecież nie wystaje i naprawdę ciężko go zauważyć, ja łyżeczką sprawdzałam czy dzwoni :D

Iwon - współczuję lapka w naprawie... Ale to przynajmniej dobrze, że da się naprawić :)
 
Kochana pierwsze co jak zobaczylam krew to szukalam zebow, chyba z 15 minut poszukiwan bylo, na rozne sposoby - lyzeczka, moj palec w jego buzi, nawet swiecilam latarka. I du.pa. Jest male naciecie po srodku gornego dziasla tam gdzie jest takie lekko wypukle.

Aga ale super z tymi kolezankami. Pozdrow je od ciotek z BB. No i udanego Sylwestra zycze :)
 
Hej Kochane Babki!!!
Ze mną coś jest jednak nie tak...uzależnienie od forum rośnie...w końcu znalazłam chwilę i zamiast nadrobić zaległości w odpisywaniu na maile moim wieloletnim przyjaciółkom albo popisać trochę do tego mojego projektu to ja lecę do Was ;-) normalnie zzyłam się z Wami bardzo!!! :-)
Paweł wyszedł na spacer z małym i mam czas zeby Was nadrobić!
Mały OKROPNY!!! Noce nadal z pobudkami co 1h...zęby chyba bo nic innego nie przychodzi mi do głowy i je w nocy za dwóch!!! Wczoraj wydzwonił, oczywiscie na raty ok. 350ml + moje 2 piersi, tylko miedzy 23.00 a 7.00 rano...oszukiwanie smokiem, wodą nie działa...:/ dziś w nocy juz lepiej - 180ml, ale dlatego, ze łaskawie zjadł więcej w ciągu dnia.
W pracy zapierdz..el :-( ten mój projekt to jakas kobyła :-( i co najgorsze trzeba tworzyć taką epistołę...napisać podrecznik o branzy, a ja takiej opisówki nie lubię, wolę coś wdrazać, wprowadzać, modyfikować - coś bardziej operacyjnego...trochę pozaliłam się szefowi, ze po prostu nie mam serca do tego projektu, ze mało sympatyczny i pewnie do szuflady, bo nikt i tak tego nie przeczyta, na co on, ze jak tylko trafi się coś innego do roboty to mi wrzuci...:sorry2: czyli będę 2 ogarnąć...:sorry2: i jednoczesnie wychodzic z pracy po 7h...super!
Stąd tez brak czasu na forum ostatnio.

Tez bylismy wczoraj w rossmanie i rachunek zamiast chyba ok. 210 zł - 160 zł :-) nice!!!!

Pytacie o Munkę. Ona pisała, ze do nowego roku to będzie u tesciów i rodziców, wiec moze gdzies netu zabrakło. Moze na fb się odzywa? Jak nie to dajcie znac, to wyslę jej smska, czt zyje ;-) i dlaczego nas juz tak długo olewa, bo to juz chyba z tydzien prawie...

Odpiszę to co pamietam, a pozostałych sciskam noworocznie!

Pamka, nie denerwuj się, tylko czekaj na wizytę u neurologa! Nic teraz nie zrobisz, wiec nie ma sensu zadręczać się myślami!
Rysica, my sylwester w trójkę w domu. Mielismy zaproszenie od znajomych i mojego brata ciotecznego, ale usypianie małego wieczorami to oddzielny temat - rzeka, wiec po co sobie nerwy psuc u znajomych...zostajemy w domu i juz. Fajnie, ze w koncu coś dla siebie kupiłaś!
Ucałuj Monisię ode mnie!
Polaa, super, ze z tesciową już ok!
Iwon, zdrówka dla Was i Julka! Dobrze, ze tylko katarek! Kiedy wracasz do pracy? I tablet taki starsznie niewygodny??? beeeeeee??? A to się koleżance w d...pce poprzewracało!!! :-p;-):-D
Młodak, jak z kocurkiem Twoim? Lepiej juz, prawda?
Aga, uściski dla Ciebie!!! Baw się dobrze z dziewczynami!!!
MsMickey, Wy juz lepiej, prawda? A jak Ty sama się czujesz?
I mam jeszcze pytanie a propos tego termometru - czy ten microlife to bezdotykowy masz?
Aylin, my may dokładnie takiego samego pchacza, tylko ze w innej tonacji kolorystycznej :-D - zółto, czerwono, niebieski...babcia zakupiła....ale juz chyba pochowam połowę tych zabawek, bo już pierd...lca mozna dostac od tych melodyjek, swiecidełek, pioseneczek...piotrus i tak żywotny i mam wrazenie, ze przez te wszystkie bodzce to jeszcze bardziej nadpobudliwy się robi...

Dobra Dziewczynki...idę otworzyc swojego kompa firmowego i trochę popisać :sorry: a jutro tez do pracy, tylko pewnie wyjde sobie wczesniej...na szczescie mam zadaniowy tryb pracy, wiec nikt mi nie siedzi nad głową z zegarkiem i odmierza minut od przyjscia, wyjscia...tylko robota ma byc zrobiona...ma to swoje plusy, ale tez minusy niestety...
BUZKA!
 
Ostatnia edycja:
Aga ale fajowo :-):-):-):-):-)

Iwon Munka i Hatszept chyba są na rodzinnym odwyku bb;-)

Mlodak to może to nacięcie na dziasle to jest to przebicie zęba?

Wczoraj rozmawialysmy o wedzonkach a tu, jak na zawołanie, przyjeżdża moja ciotka z torbą dla nas:-) solidnie uwedzona mam lodówkę teraz;-)

Gocha ma katar, który jej spływa do gardła i kaszle solidnie.Widać, ze to od kataru. Mamy sterimar, fride, nasivin i pulmex baby. No i inhalacje. Coś gow.no pomaga. Może musi czas minąć. Nie wiem kurcze co robić, czy pojechać jeszcze raz do pediatry do szpitala dziecięcego?
Zastanawiam się czy może katarek kupić? podobniez lepszy? Macie - uzywacie ???
Masc majerankowa jeszcze musimy kupić.

Jakieś rady???

edek: no proszę Hatszept powróciła:p:p:p

Ja też uważam, ze takie świecidelka pobudzają. Wg mnie im mniej tym lepiej.

Przerabane masz te noce, muszę Ci to przyznać...
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie :)
Rysica ,Niespodzianka - dzięki :-) zapamiętam , przy kolejnym kryzysie egzystencjalnym będę was zanudzać :tak:

Pamka- dziewczyny dobrze piszą , dr google to nie wyrocznia i często sieje panike :tak:

Miśki - &&&& za dzisiejsze wyjście

Zaza - niestety dla większości facetów odmowa picia to oznaka bycia pod pantoflem :-D ja nie przepadam za alko więc z reguły mój Ł pije na imprezkach i niestety często nie zna umiaru :wściekła/y: naszczęście pod wpływem jest bardzo grzeczniutki i szybko idzie spać :-) jak grubo przesadzi to częto cierpi dnia kolejnego ( nie ta głowa już :-D:-D ) a ja wtedy nawet herbatki nie zrobie , taka niedobra jestem a co :-)

aylin - mamy podobną zabawke i jest ona ostatnio ( oprócz huli-kuli) hitem , mały potrafi bawić się nią nawet 40 minut :szok: a pchacza narazie poszukujemy :-)
młodak - współczuje nocnych sensacji, przynajmniej satysfakcja płaskiego brzuszka jest :-D

co do Sylestra to my mieliśmy robić kinder party :-) z młodym lepiej więc chyba dojdzie do skutku :-) mamy znajomych z córa równe 2 miechy starszą od naszego brzdąca i ostatnio często razem coś robimy :-) więc sylwek zapowiada się z domówkowo z dzieciorami i grami planszowymi bo my looovvve planszówki :-)


a ktoś pisał o katarku - ja powtórze co kiedyś już napisałam , nam pomaga olejek eukaliptusowy a dokładnie maśc pulmeks baby która go zawiera , pomimo mocnego katarku mały po nasmarowaniu oddychał bez większych utrudnień :-)

miłej niedzieli :-)

Sto Lat dla Monisi !!
 
hatszept - No witamy kolezanke. Nie martw sie nie Ty jedna uzalezniona od BB. Zgadnij jaka strone mam ustawionana komorce i kompie jako startowa? Czerwcoweczki 2012!!!!!

Z Grubym juz dobrze. Wysisneli go, dostal leki i zrobili badania. Znow struwity go zatkaly bo powrocilismy do zwyklej karmy.
No i do konca swojego kociego zycia bedzie musial jesc urinary weterynaryjną. Troche to meczące przy dwoch kotach bo treba nie tylko odmierzyc ilosc ale jeszcze pilnowac co by jadly ze swoich misek bo przeciez zawsze lepiej smakuje to co ma ten drugi nalozone nawet jesli to samo :) No i cena tej karmy tez powala tym bardziej ze od 18 stycznia tylko jedna pensja bedzie. No ale najwyzj zamiast szynki bed jadla mortadele a kot lososia :))))))))

Rysica najlepszego dla Moniczki!!!

kifsi ja swojemu podczas upojenia alkoholowego to jedynie miche pod lozko przynosze,tak na wszelki wypadek. Ale jak juz zawita do wc to go zlewam na maksa. Jedynie okno otwieram w lazience nawetjak minusowa temperatura jest. Szybciej trzezwieje :)

MsMickey no ale po srodku mialby zeba?
 
Ostatnia edycja:
Mlodak no pośrodku chyba nie...;-)

Kifsi posmarowalam pulmexem plecy i piersi. Jeszcze gdzieś?

Hatszept taki bezdotykowy mam do czoła się zbliża.

Mój Pe na szczęście umie pić. Tzn kiedyś na sylwestrze się ululal to znaczyło, ze śpiewał piosenki z butelka w ręku zamiast mikro i udawał Freddiego Mercury :p Mam to nawet gdzieś nagrane bo bawił mnie ostro. Ale jego żołądek źle znosi alko więc teraz to jakiś kieliszek wina czy takie ilości. Lub w ogóle. Smialismy się na jakiejś imprezie, ze u nas ustalanie, kto pije, było odwrócone. Tzn: nie, ja nie piję, ty pij; nie, nie chce mi wie, to ty pij...:p
Ja czasem lubię driniasy i winko oj lubię... choć już prawie smaku nie pamiętam:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Co do picia to mój często nie pije, bo często imprezy są u moich rodziców i musi prowadzić na drugi dzień. A dla niego nie ma problemu, by dobrze się bawić bez. Czasami aż mi go szkoda, ja tak nie umiem.
No ale nadrabia tym, że jak w domu przybędzie jakaś whisky to nie odmówi sobie i pije co wieczór, aż nie będzie miał co.
 
reklama
Aylin mam tą zabawkę z vtech fajna sprawa ściągnęłam mu tą górę grającą i zadowolony że szok bo gra i świeci, a potem jak zacznie się uczyć chodzić będzie się podtrzymywał. Tylko w Anglii chyba dużo tańsza jest jak w Polsce.

A ja na allegro za 30 zł kupiłam. Wiec w sumie nawet nie wiem po ile nówka.
Moja z zabawek rających ma na razie takie małe cuś marki no name. Oraz garnuszek. A i to pozyczone on znajomych. Więc jakoś staram się nie przesadzać :) Tak czy tak - pudło na zabawki jakies muszę kupić.

Młodak - cieszę się ze kocur lepiej się czuje. Ja kupuje karme na allegro. Z koleżanką kupujemy wór 10 kg i dzielimy się. Cena karmy jest wtedy bardziej znośna :) My dajemy Royal Canin

Hatszept - od 4 dni próbuje mała odzwyczić od jedzenia w nocy. Metodą Iwon i pradawną czyli woda zamiast cyca :) Ostatnie UU dostaje po kapaniu 0 koło 21. Potem 23 - 24 daje jej MM lub UU jak mam ściągnięte z kaszką manną. I od 24 w nocy dostaje na razie herbatkę. Tak do 6. W pierwszą noc wypiła łącznie 20 ml, w drugą 100 w trzecią 70. Niestety dalej się budzi. Ale koleżanka mówiła ze swoją 2 tyg odzwyczajala - więć twarda będę :) o 6 znów dostaje UU. Ja do pracy na 7 więc potem i tak planuje jej to karmienie zostawić.

Moje dziecko śpi od 10. Na 12 mielismy iśc na basen. A ona nadal spi.... Moze na 13 się uda....
 
Do góry