reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy bedzie problem z porodem sn?

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
5lat temu urodziłam syna siłami natury.Miałam nacinamy krocze(nie pamiętam czemu).W 2018r pół roku temu Poronilam miałam zabieg lyzeczjowania.jak myślicie sam radę teraz rodzić naturalnie?
 
reklama
5lat temu urodziłam syna siłami natury.Miałam nacinamy krocze(nie pamiętam czemu).W 2018r pół roku temu Poronilam miałam zabieg lyzeczjowania.jak myślicie sam radę teraz rodzić naturalnie?
Jesli nie masz przrciwskazan zdrowotnych to nie widzę powodu dlaczego mialabys nie dac rady;) naciecie nie dyskwalifikuje Cie do sn. Ale moze byc tak ze będziesz kolejny raz nacieta
 
To co piszesz nie jest przeciwwskazaniem. Urodziłeś już raz sn więc budowę masz dobrą. Chyba ze coś po drodze wyjdzie dodatkowo.
 
Bardzie3j się martwię ze przez zabieg łyżeczkowania moja macica już nie jest taka silna :( .Pękniecia się nie boje czy kolejnego nacinania akurat wtedy nie pamiętam bólu bo skupiłam się na synku .Synka rodziłam ok 10 godzin wtedy wydawało mi się strasznie długo a teraz myślę że było ok i może tym razem będzie chodz o połowę krócej .A z 2 strony myślę że jak w jakimś sensie mnie otworzyli do łyżeczkowania może przez to szybciej urodzę ?
 
Miałam lyzeczkowanie przed pierwszym porodem. Zero wpływu na tempo akcji ;) Niedługo rodzę 4x , 3sn za mną. Zero komplikacji zwiazanych z wczesniejszym zabiegiem.
 
reklama
Ja byłam łyżeczkowana, potem poród przez CC na zimno a potem poród sn bez problemu :)
 
Do góry