reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być allergia??

AgataLena

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Marzec 2010
Postów
19
Miasto
Zawiercie
Witam!
Mam problem, u mojej corki jakies 5 dni temu zaczely sie pojawiac takie czerwone plamki na na wargach sromowych zewnetrznych, najpierw bylo ich kilka ale z dnia na dzien coraz wiecej i teraz sa cale czerwone, nic nie daje sudocrem ani krem na odparzenia.Teraz caly czas jest tak samo ani sie nie polepsza ani nie pogorsza ale widze ze ja to swedzi. Czy to moze byc allergia na cos? 2 tygonie temu brala antybiotyk bo byla chora, a ogolnie bierze codziennie zyrtec, singulair 4 i wziewy od jakis 2 miesiecy, bo ma stwierdzona astme wczesnodziecieca. Jest na Bebilonie Pepti 2 bo ma podejrzenie skazy białkowej. Nie je zadnego nabialu. Acha nic nowego jej niue dawalam do jedzienia ani do picia. Co o tym sadzicie?
 
reklama
Proszę spróbować maść Termentiol,moja siostrzenica miała taki sam problem i tę maść poleciła mamie położna i to pomogło.Należy posmarować cieniutką warstwą miejsca w których są plamki.Jeżeli to nie pomoże proszę zgłosić się do lekarza.Pozdrawiam serdecznie.
 
Idź do lekarza, on Ci powie co to jest. Moja Natalka miała aż takie owrzodzenia. lekarka dała lek do zrobienia i pomogło po 1 dniu :tak:, nic innego nie pomagało. Ten Termentiol co pisała darole jest chyba na receptę. Więc i tak musisz pójść.
 
Moim zdaniem to ewidentnie infekcja narządów rodnych spowodowana antybiotykiem (to bardzo częste), prawdopodobnie grzybicza lub jakaś drożdżakowa. By ulżyć proponuję smarowanie Clotrimazolum lub Pimafucort, oczywiście wizyta u lekarza też wskazana - Pimafucort chyba jest na receptę. Za to Tormentiol odradzam, na to co podejrzewam nie pomoże z jest bardzo silny i mógłby jakąś krzywdę wyrządzić.
Potraktuj ją jak małą kobietkę, zastosuj to czym sama sobie pomagasz, być może ginekolog dziecięcy zaleciłby jakieś globulki dopochwowe, choć jeśli nie ma wydzieliny może infekcja jest tylko na zewnątrz. Działaj szybko, powodzenia.
 
Witam!
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, może to faktycznie po tym antybiotyku, jutro postaram się pobrać mocz do badania na wszelki wypadek i zaniosę na badanie a w poniedziałek udamy się do lekarza z tymi wynikami, bo biorę jeszcze pod uwage ze to jakas bakteria w moczu.
Pozdrawiam!
 
Do góry