reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Maluszków

reklama
Przemyciłam pół słoiczka szpinaku do zupki jarzynowej i o dziwo zjadła :-) więc nie rezygnujemy z niego.
Wczoraj zaszalałam i zupka była wielowarzywana: marchew, ziemniak, kalafior, pietruszka, seler, szpinak, kaszka kukurydziana, por (tylko to ostatnie nie dało się zmiksować, więc po ugotowaniu wywaliłam).
We wtorek dokładam króliczka
 
Elvie z hippa śliweczki wchodzą jak w maslo w Marka :-) też je uwielbia... i dość szybko po nich kupsztala wali :-p także polecam :-)
Na wczorajszych zakupach tatuś troszeczku poszalał i zakupił dla syneczka cudne ;-) deserki (bo obiadki sama robię i część deserków również). Dlatego zakupił to czego mamusia nie jest w stanie zrobić i tak mamy:
z Hippa: Owoce & Zobża Maliny i jabłka z kleikkiem ryzowym (po 5 m-cu)
Owoce &jogurt truskawki i maliny z jogrutem (po 6 m-cu)
Przysmak na dobranoc Kaszka manna z mlekiem i czekoladą (po 5 m-cu) to zawiera gluten
gruszki williamsa (bo prawdziwe gruszki były brzydkie i twarde)
Gerber: Deser Kaszka ryżowa z jabłuszkiem i winogronami
Deser winogrona i jabłuszka z twarożkiem (po 6 m-cu):-)

mniam-sama bym to pożarła....
 
paranoja. Najzwyklejszej w swiecie samej sliwki nie ma, ale 7 miesieczne dziecko moge zaczac faszerowac daniami jak z wloskiej restauracji:
Spaghetti carbonara
spaghetti bolognese
spaghetti with tomatoes & mozzarella
pasta italienne with ham
rigatoni napoli
tomato & chicken neapolitan
vegetable & chicken risotto
vegetable, pork & apple roast dinner
vegetable, turkey & cranberry dinner
mediterranean potato & lamb
caribbean casserole with chicken
cottage pie

omg :szok::szok::szok:
 
Paranoja. Najzwyklejszej w swiecie samej sliwki nie ma, ale 7 miesieczne dziecko moge zaczac faszerowac daniami jak z Wloskiej restauracji:
Spaghetti Carbonara
Spaghetti Bolognese
Spaghetti with Tomatoes & Mozzarella
Pasta Italienne with Ham
Rigatoni Napoli
Tomato & Chicken Neapolitan
Vegetable & Chicken Risotto
Vegetable, Pork & Apple Roast Dinner
Vegetable, Turkey & Cranberry Dinner
Mediterranean Potato & Lamb
Caribbean Casserole with Chicken
Cottage Pie
szok!!
 
Dzisiaj gotuję dla M. ziemniak+marchew+brokuł+trochę buraczka do tego oczywiście łyżeczka kaszy mannej :-) zobaczymy jak mu zasmakuje... a na deser jeszcze nie wiem...




EDIT

Zjadł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Po 4m-cu czy dopiero po 5? Do tej pory daję jej tylko te po 4-tym i na śliweczkę nie trafiłam.

Gerbera są po 5. Zresztą na stronie Gerbera są pokazane wszystkie słoiczki i co od kiedy... myślę, że na stronach innych prod. też.

Paranoja. Najzwyklejszej w swiecie samej sliwki nie ma, ale 7 miesieczne dziecko moge zaczac faszerowac daniami jak z Wloskiej restauracji:
Spaghetti Carbonara
Spaghetti Bolognese
Spaghetti with Tomatoes & Mozzarella
Pasta Italienne with Ham
Rigatoni Napoli
Tomato & Chicken Neapolitan
Vegetable & Chicken Risotto
Vegetable, Pork & Apple Roast Dinner
Vegetable, Turkey & Cranberry Dinner
Mediterranean Potato & Lamb
Caribbean Casserole with Chicken
Cottage Pie

Katik- może Ci przysłać jakieś słoiczki :-D Poważnie! Jakoś się zapakuje :-D
No i widzę, że na Wyspach od małego serwują kuchnię włoską... oni joba mają na tym punkcie, czy jak? Jak tam ostatnim razem byłam, to gdzie bym się nie obróciła były włoskie restauracje... OMG... już wiem dlaczego :-D
 
reklama
Katik- może Ci przysłać jakieś słoiczki :-D Poważnie! Jakoś się zapakuje :-D
No i widzę, że na Wyspach od małego serwują kuchnię włoską... oni joba mają na tym punkcie, czy jak? Jak tam ostatnim razem byłam, to gdzie bym się nie obróciła były włoskie restauracje... OMG... już wiem dlaczego :-D
Dzieki za checi dobra kobieto, ale wytargalam dzis Ł na zakupy do takiego pakistanskiego sklepu, gdzie maja mnoooooooooooostwo polskiego towaru. Kawal drogi, ale sie oplacilo, bo sliwki mamy!
Przeplacilam jak cholera, bo normalne angielskie sloiczki za 0.50 funta kupuje, a za sliwki dalam 1.19:angry: Kupilam 10 sloiczkow zapasu hehe.
 
Do góry