reklama

Dieta Mamy Karmiącej

magdusiek

Październikowa Mama 2005
Rozwiązania
0
Ja kapustę kisozną też jadłam. Straszną miałam ochotę, jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam, że będzie moja!

reklama

malgosia_76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Śledzie uwielbiam, a na bigos poznański to Cię zaproszę i juz nigdy nie powiesz, że nie lubisz, bo to rarytas!!!!!

magdusiek

Październikowa Mama 2005
Rozwiązania
0
Ja bigosu też nie lubię. Ale lubię kapustę z grzybami!!!

malgosia_76

Rozwiązania
0
nasz bigos robi się z 4 rodzajów mięsa głównie dziczyzny, dwóch rodzajów kapusty, dzikiej ilości pomidorów, suszonych śliwek rodzinek, cebulki, czosnku, majeranku powideł śliwkowych, suchej kiełbaski, gotuje się go 4 dni i zużywa do tego całą butelkę dobrego wytrawnego, czerwonego wina!o matko jak mam chęć!!

magdazłodzi

Rozwiązania
0
Dziewczynki ja do tej pory jadłam prawie wszystko a tu grom z jasnego nieba SKAZA BIAŁKOWA i koniec trzeba przejśc na ostra diete i o bigosiku moge pomarzyć :( :(

atas

Rozwiązania
0
Magdozłodzi a czemu z bigosiku musisz zrezygnowac??? Przeciez tam nei ma mleka. MOja Iga tez ma skaze i ja nie jem nic co zawiera mleko takze generalnie dolina, ale bigosik jest dozwolony o ile kapucha nie spowoduje wzdec u dziecka.

reklama

magdazłodzi

Rozwiązania
0
Skaza to alergia i niemoge oprócz nabiału jeśc min: kwasnych rzeczy,ryb,kurczaka,miesa krowiego(wołowina,cielecina),pomidorów,cytrusów :( :(

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019