Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
bo jezeli dwoch ja badalo i kazdy stwierdzil co innego to najlepiej rozstrzyganc to przez trzeciego
czasami to jest dobry sposob, ale powiedz mi czy Ty zauwazylas u Małej jakies trudnosci z obracaniem glowki lub cos niepokojacego? bo moze oni wszyscy poprostuy nie maja racji ? wiadomo ze lekarz to zazwyczaj od razu choroby sie doszukuje
czyzby nie starczało mu z piersi? a może to faktycznie etap wzrostowy? już raz tak miał...
Później jak odciągnęłam z cyców żeby tak dla orientacji sprawdzić ile mam pokarmu, to było go jak na lekrastwo:-( , więc nic dziwnego, że mała była głodna i tez mi sie wydaje, że to był jakis skok wzrostowy, bo po jakimś czasie zjadała rzadziej butlę a i mi w między czasie mleka przybyło i wszystko wróciło do normy. No i w tym czasie poprostu rosła w oczach

Karolciu, jeżeli mała jest spokojna i widzisz, że ten brak kupki jej nie przeszkadza;-) , to naprawdę nie masz się czym martwić. Moja córa tez robi kupki co kilka dni, a raz to nie robiła przez tydzień. A jeżeli zauważysz, że to może byc jednak zatwardzenie (będzie niespokojna i płaczliwa), to możesz jej podać czopka glicerynowego, ja tak robiłam.:-)Dziewczyny ratujcie moja mala od 3 dni nie robi kupki co ja mam zrobic dzwonilam do pediatry ona powiedziala ze czasami tak bywa i dzieci sie nie zalatwiajo kolo tygodnia ale jakos nie chce mi sie wiezyc ze takie male dziecko moze nie wypruzniac sie az tydzien pomuzcie moze macie jakies rady dla mnie.. karmie jo mlekiem sztucznym od 3 tygodni. dziekuje z gory
pozdrawiam