reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Mju, Aga jestesmy z Oliwka calym serduszkiem z Wami, wiem ze to trudne ale sprobujcie na to spojrzec z drugiej strony-dobrze ze to tylko cos takiego a nie jakas straszna choroba. A tak wogole to o czym my tu mowimy przeciez wszystko bedzie w porzadku :tak: :-)
 
reklama
Ryba30, ja Cebion multi dodaję małej do herbatki. Myślałam, że bede jej dawać bezposrednio do buzi, ale jak sama spróbowałam jak to smakuje, to :no: . Zreszta moja mała nie lubi niczego co ma smak pomarańczowy i w zyciu by tego samego nie wypiła, a tak w herbatce nawet za bardzo nie czuje, że to witaminki.:tak:
 
Mju, Aga wszystko będzie dobrze;-) a cioteczki tak czy owak bedą trzymać kciuki za zdrowie Anielki i Frania;-)
 
CZYTAłAM O TYM MLEKU ENFAMIL , BO MóJ IGOR PIł Z TEJ SAMEJ FIRMY NUTRAMIGEN ALE NIE PYTAłAM LEKARZA O TO MLEKO WIEM TYLKO , żE JEST BARDZO DROGIE:tak: A CZY TAKIE REWELACYJNE JAK PISZą :confused:
Z FRANKIEM I ANIELKą BęDZIE NAPEWNO OK , PRZECIEż Z TEJ ASYMETRII SIę WYCHODZI TRZEBA TYLKO NAD TYM POPRACOWAć ćWICZENIAMI :tak: WIELE DZIECI TAK MA , SYN KOLEżANKI TEż CHODZI NA REHABILITACJę I JUż PO PARU TYGODNIACH JEST ZNACZNA POPRAWA:tak::-)
 
MJU - napewno będzie dobrze, ważne że lekarz wykrył to od razu i zaraz mozna zacząć działać. Maluchy są dzielne i zazwyczaj bez szwanku wychodzą nawet z bardzo trudnych sytuacji :))

a co do kolek - nasza Karinka ma 3,5 miesiąca ale najgorszy był drugi miesiąć, miała okropne wzdęcia i brzuszek jak wielka dynia. Po miesiącu jej przeszło prawie z dnia na dzień, ale teraz znowu zaczęła być bardzo markotna i płaczliwa jakby teraz ją kolki łapały???
nie wiem do końca jak to odróźnić, oby to nie było to, bo nie wiem czy zniosę druki taki koszmar jak w drugim miesiącu jej życia :(((
 
Rogalinko,mój Wojtek tez sie ostatnio bardzo marudny zrobił,zasypia tylko przy cycu,zreszta najchętniej stale by przy nim siedział....poza tym znowy wali rzadkei kupska,nie wiem o co chodzi,może za dużo tego mleczka pije???? no i od 3 nocy jazda,z każdą coraz gorzej.....
 
Może te marudzenie przychodzi z wiekiem bo Milenka też zrobiła się kapryśna:dry: a kupki robi już znacznie gęstsze, na pewno to też wina kleiku ale nie ma zatwardzeń:happy:
 
Rogalinko,mój Wojtek tez sie ostatnio bardzo marudny zrobił,zasypia tylko przy cycu,zreszta najchętniej stale by przy nim siedział....poza tym znowy wali rzadkei kupska,nie wiem o co chodzi,może za dużo tego mleczka pije???? no i od 3 nocy jazda,z każdą coraz gorzej.....

Edi, no dokładnie. Mnie te noce przerażają, bo Romek spał ładnie - raz się tylko budziła na jedzenie, a teraz po 3 - 4 razy się budzi :(. Może faktycznie zęby mu idą czy co...
 
reklama
Moj Leo tez zrobil sie bardziej marudny, maz nauczył go przez tydzien noszenia na raczkach przed snem, a ja teraz mam za swoje ;-)
 
Do góry