reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

mamunia86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2017
Postów
2 225
  1. Mamunia86 - lat 36, dzieci troje: syn 15 lat, córka 13 lat i syn 8 lat. Mieszkam na Śląsku Cieszyńskim, pracuję.
  2. Halszka_00 - moje prawdziwe imię to Elżbieta.
    11 lutego skończyłam 25 lat. Jestem mamą trójki dzieci; Edwarda (04.2013), George'a (09.2014) oraz Elizabeth (02.2018). Obecnie jestem w ciąży bliźniaczej. Mieszkamy w Anglii.
  3. Heda- Magda lat 37... mam 3córki starsza ma prawie17lat i bliźniaczki 16miesiecy wkrótce powiększy nam się rodzinka o kolejne dziecko/dzieci
    emoji6.png

    Aktualnie mieszkamy w trójmieście ale u nas to się często zmienia.
  4. annaoj kce -Mama 3, sama nie wiem czy na tym koniec;)
    Mam 38 lat, mieszkam na Śląsku.
  5. Matka_wariatka86 -Mam dwojki + 3 w drodze corcia 4 lata, syn 10 i fasolka 9tc. Mam 33 lata mieszkamy w Irlandii.
  6. karolina921-Karolina, mam 28lat. Mamy trzy córeczki: Łucję (5l) i Julię (5l) oraz Zosię (2l). Obecnie czekamy na synka.
  7. milla76 Jestem mamą piątki, najstarszy ma 6 lat, potem bliźniaki (parka) 4,5 roku i jeszcze jedne bliźniaki (też parka) 3 lata. Jestem mamą pracującą, dzieciaki wszystkie w przedszkolu.
  8. Jaasna Mama trójki: syna (5l) i dwóch córek (3 l i roczek) oraz małego Ktosia rosnącego w moim brzuszku ;)
  9. Chrząszczyk1 mam trójkę chłopców. 13 latka, 6 latka i prawie 7 miesiecznego oseska. Ale to nie jest cała ekipa. Jestem mamą dorosłej dziewczyny. Córka skończy w tym roku 22 lata. Usamodzielniła się.
  10. kamiladon córka 6 lat i blizniaki parka zaraz skończą 2 latka. Wiecej dzieci nie planujemy bo już blizniaki były zaskoczeniem. Raczej planowalismy zawsze 2 dzieci. Ja mam 33 lata, mąż 32.
  11. Serduszko1 Mam na imie Patrycja mam 28 lat.
    Mam 3 synów, 11 lat 8 lat i 2 latka.
  12. Sopek mam 29 lat i trójkę dzieci: najstarszy prawie 5 lat, średnia córka prawie 3 lata i najmłodszy synek 10 mscy :) póki co nie pracuje.
  13. anieok mam na imie Ania, mieszkam w małym mieście na Podkarpaciu. Mam do października jeszcze 29lat :p W domu mam troje urwisow. 7letniego Michała, 3letnia Zosie i prawie 2 letnią Julke. I mam nadzieje że to nie koniec :)
  14. lenka21* Lat 31, trzech synów -11, 10, 5 lat. Mieszkamy na wielkopolskiej wsi.
  15. malinka1000 mam juz 34 lata i Trojeczke: 11 lat, 6 lat i prawie 9 miesiecy. mieszkam na podlasiu.
  16. dominika81 36 lat, 4 chłopaków: 9, 7, 2 oraz 6-miesięczniak
  17. patipaula Jestem obecnie w 3ciąży A mam już 3córcie. 18 letnie pannice i 8 letnią. Obecnie termin mam na 20-22 czerwca.
  18. ewelia Ewelina, 34 lata, 3 dzieci: 11 lat córka, 9 synek i szkrabik 8 miesięcy.8
  19. evi55 Mam 39lat i jestem mamą trójki:13,12,1.
  20. mamcik6 Mam pięcioro dzieci. Trzy córki 12, 8 i 6 lat i dwóch synów 4 lata i 4 miesiące. Dodatkowo wychowuję pasierbicę 18 lat.
  21. MamaM123 Mam 31 lat i jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci : Julki 11 lat, Marcysi 10 lat i Igorka 6 lat.
  22. Liza jestem Eliza, 31 lat, dzieci z pierwszego malzenstwa; corka 13 lat, synkowie 12 i 9 lat. I z obecnym mezem czekamy na syna termin na październik.
  23. Szalona 29 Mam 3 malych synkow; 4lata, 2 lata i 6 msc bobasek ( 31 lat, mąż 32: 12 lat razem.)
  24. Aguu - lat 32, mama 4 dzieci, trzech córek (2009, 2012, 2019) oraz jednego syna (2015). Żona od 10 lat.
  25. Kinga30- Kinga tak mam na imie, trochę już mi się lata zmieniły ponieważ pierwszego dnia jesieni skończe 33. Dzieci 3. Marianna 9 lat, Kacper 4 lata I Agatka 14 miesięcy. 9 lat męzatka. Jestem z Wielkopolski
  26. badka lat 38 , Liczba dzieci 3: chłopiec 9 lat, dziewczynka 6 lat , chłopiec 8 miesięcy.
  27. Iguśka Jestem mamą 3 synów (2009, 2011, 2018) i córeczki (2014).
 
Ostatnia edycja:
reklama
2. @Halszka_00 - moje prawdziwe imię to Elżbieta.
11 lutego skończyłam 25 lat. Jestem mamą trójki dzieci; Edwarda (04.2013), George'a (09.2014) oraz Elizabeth (02.2018). Obecnie jestem w ciąży bliźniaczej. Mieszkamy w Anglii.
 
Witamy, na nowym wątku. Na bieżąco będę aktualizować ale napisałam do administratora forum żeby pomógł z tą stroną.
Kto się znajdzie w pierwszym poście może edytować swój post, żeby nie dublowac.

Ja wstałam z bólem głowy Wypiłem dwie kawy, tabletkę i żyję.
 
Trafiłam i ja...
Możesz mnie dopisać bo nie mogę edytować pierwszego postu chyba tak się nie da... wydaje mi się że sama będziesz musiałam na bieżąco dopisywać.
Heda- Magda lat 37... mam 3córki starsza ma prawie17lat i bliźniaczki 16miesiecy wkrótce powiększy nam się rodzinka o kolejne dziecko/dzieci[emoji6]
Aktualnie mieszkamy w trójmieście ale u nas to się często zmienia.
 
Witam sie i ja.
Mam dwojki + 3 w drodze corcia 4 lata, syn 10 i fasolka 9tc
Ja mam 33 lata mieszkamy w Irlandii

A teraz chcialam wam za ten magnez podziekowac bo niedosc ze na skurcze pomaga to i zaparcia znikają :blink:
 
A to witam się i ja :) jestem Karolina, mam 28lat. Mamy trzy córeczki: Łucję (5l) i Julię (5l) oraz Zosię (2l). Obecnie czekamy na synka :)
 
Póki co na mamy wątek prezentacyjny[emoji6]
U nas dziś piękna pogoda, moje króliczki śpią a ja siedzę w garach. Jak wstana to jedziemy korzystać z lata nad morzem. Moje panny uwielbiają wodę, ale.nie często się z nimi wybieram na plażę. Sama nie ogarniam 2 w wodzie. Czasem lepiej siedzieć w domu jak sobie kłopotu narobić. Morze to żywioł, trzeba koniec do niego szacunek.
 
reklama
Witam!
Pododawalam Was!

Magnez pomaga, ja w ciąży brałam dużo i byłam spkojniejsza i bez skurczu i nóg i brzucha.

U nas dziś żarówka; duszno. Piję kawy się.

@Heda Morze, to ją to nazywam, że to Twór żywy i trzeba mieć respekt i oczy na okolo głowy. W ostatnich okolicznościach to Mam wrażenie, że moment nieuwagi i nieszczęście gotowe. Nad wodą tak samo.
@Halszka_00 Ja się bardzo zawiodłam na chrzestni u córki. Ja wiem, że nie każdy poczuwa się do obowiązku wynikających z bycia rodzicem chrzestnym ( albo nie wie o tym, że ma obowiązki względem dziecka a nie tylko prezenty) A my bardzo zwracamy na to uwagę. Wiem, czasy są inne...ale ja jednak upieram się na dobrą decyzję. Lepiej wybrać jedną parę czy osobę ale taką, na której będziecie mogli polegać w razie sytuacji x i będą dla dziecka przykładem do naśladowania i obecności w jego życiu nie tylko w.dni chrztu, komunii i ślubu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry