reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski i jedna kreska

Mam cykle 32 dniowe. Owulacja była jakoś w piątek 3 maja ( miałam cykl monitorowany ) To nie jest tak, że boli dopiero teraz.. ból zaczął się jakoś tydzień po owulacji i utrzymuje się do dziś.. raz boli mocniej raz słabiej.. obawiam się, że to @ ehh
Zawsze miesiączka dawała się we znaki tak wcześnie? U mnie max 2 dni przed @.
Wiem, że słowa SPOKOJNIE banalnie brzmią, ale nic innego nam nie zostaje :)
 
reklama
Na prawdę miałaś dość silny ból brzucha jak przed @ a okazało się, że to ciąża? Ja mam mieszane uczucia.. tydzień po owulacji zaczął się ból podbrzusza podobny jak ten na miesiączke... i tak czekam i czekam.. :( A do terminu @ jeszcze 8 dni :(

Tak, chwilke przed @ pojawil sie ten bol i pozniej byl jeszcze przez kilka dni juz po spodziewanym okresie. Z tego co "zaobserwowalam" wiele kobiet tak ma wbrew powrzechnemu mysleniu, ze jak bol jest taki jak na @ to nie ma ciazy. Czasami bolalo mnie tak mocno, ze po prostu bylam pewna ze doslownie za kilka minut pojawi sie okres.
Tez mnie martwily wtedy te bole, czy to bylo normalne ale ginekolog potwierdzila, ze to czeste zjawisko.
 
To macica. Rozciaga sie co daje podobne odczucie.
Tak, chwilke przed @ pojawil sie ten bol i pozniej byl jeszcze przez kilka dni juz po spodziewanym okresie. Z tego co "zaobserwowalam" wiele kobiet tak ma wbrew powrzechnemu mysleniu, ze jak bol jest taki jak na @ to nie ma ciazy. Czasami bolalo mnie tak mocno, ze po prostu bylam pewna ze doslownie za kilka minut pojawi sie okres.
Tez mnie martwily wtedy te bole, czy to bylo normalne ale ginekolog potwierdzila, ze to czeste zjawisko.
 
Tak, chwilke przed @ pojawil sie ten bol i pozniej byl jeszcze przez kilka dni juz po spodziewanym okresie. Z tego co "zaobserwowalam" wiele kobiet tak ma wbrew powrzechnemu mysleniu, ze jak bol jest taki jak na @ to nie ma ciazy. Czasami bolalo mnie tak mocno, ze po prostu bylam pewna ze doslownie za kilka minut pojawi sie okres.
Tez mnie martwily wtedy te bole, czy to bylo normalne ale ginekolog potwierdzila, ze to czeste zjawisko.
Ja również mam wrażenie jakbym miała zaraz dostać, a do terminu 8 dni.. :/ cykr normalnie :(
 
Ja również mam wrażenie jakbym miała zaraz dostać, a do terminu 8 dni.. :/ cykr normalnie :(
Mnie zazwyczaj bolał brzuch w pierwszy dzień miesiączki.. A teraz masz miesiaczkowe objawy?
No
Jakiegoś dużego stresu nie mam ostatnio.. jest jak zawsze :) Jedyne przez co to może być to stymulacja clo, ale ja i tak czuje, że ta wstrętna małpa przyjdzie..
Mnie zazwyczaj bolał brzuch w pierwszy dzień miesiączki.. A teraz masz miesiaczkowe objawy?
Tak i nie. Piersi bolą trochę mocniej, ból brzucha podobny, mam wahania nastrojów, chce mi sie słodkie jak zawsze, ale nie jestem wysypana na twarzy, a zawsze byłam. Zrobię jutro bete i zobaczymy. Potem przetrwać te 12 tygodni ryzyka chyba że wcześniej zwariuje haha
 
A mi zaczęło być niedobrze teoretycznie dwa dni po owulacji. Teoretycznie bo może jednak była wcześniej. Do tego bóle jajników miałam straszne. Czułam ze to ciąża. Do tego stopnia ze pobitych objawach zaczęłam robić testy. Moj mąż mówił ze jak wydam jeszcze raz pieniądze na bezsensowny test to mi nie daruje. No i 9 dni po owulacji pozytyw:) Pierwszy raz tak miałam ze od samego początku wiedziałam a to moja 4ciaza
 
reklama
Mi na początku też wychodziły bladziochy. Później z każdym dniem co raz lepiej :) ale jakiś wyraźnych krech też nie miałam. Najważniejsze, żeby beta podskakiwała co 48h. A za kilka tygodni do gina :)
 
Do góry