reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś w obiektywie:)

reklama
anila ale super i jak słodko śpi :-)
phelania super masz dzieciaczki :-D
pola chłopcy śliczni i ty też:tak:
Felidae braciszkowie boscy :-)
Nef jaki silny, śliczny chłopczyk:-)
Anka super zdjęcia:-)
czekolada no, no rośnie mały fan motoryzacji;-)
Kruczka jak słodziachno:-)

Bombek Adaś faktycznie wymiata, taki duży :-)
lilonka och jak słodko:-D podwójnie słodko

magda no jak mi dobrze tak fajnie podziwiać świat;-)
satyna śliczne dziewczynki i jak słodko śpią:-)
moncia Hubercik i te minki booosko ;-):-D
pscółka he ale uśmiech super:tak:
izik no jaka gwiazda:-D
Anezram piękna księżniczka:-)

Bishopka Hania śliczna mała modelka :-)

i mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam bo wszystkie nasze dzieciaczki śliczne, silne i najwspanialsze na świecie:-)
 
Ostatnia edycja:
Słodkie, wiosna, uwielbiam artystyczne zdjęcia dzieciątek. Mój szwagier zajmuje się zawodowo fotografią, ale czasu na pykanie "chrześniakowi" zdjęć nie ma... Mam tylko kilka jego zdjęć, ale je uwielbiam!!!!
 
Fel - sesja przy okazji chrzcin, narobiłam sporo śmiesznych zdjęć
anka - oj, wpłyń na szwagra (zabierz mu siostrę na noc :-)) bo dzieciaczki tak szybko rosną. Ja już teraz porównuję fotki z pierwszych dni i przypominam sobie jaka malutka była ta moja córcia 2, 3 m-ce temu.
Teraz jestem zawalona robotą, ale za jakieś 3 tygodnie też planuję zrobić małej sesję, tylko że teraz to sama w domu pokombinuję.

p.s. dziś znowu markuję do 4:30:sorry2:
 
Marceli skonczone 3 miesiace na brzuszku nadal glowka niziutko obok Alana fota w tym samym wieku nawet dniu....

Marc.jpg476619_361620587211187_1754479906_o.jpg


marc2.jpgMarcl1.jpg
 

Załączniki

  • Marc.jpg
    Marc.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 60
  • 476619_361620587211187_1754479906_o.jpg
    476619_361620587211187_1754479906_o.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 51
  • marc2.jpg
    marc2.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 55
  • Marcl1.jpg
    Marcl1.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry