reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

Wlasnie Kociu Martus ma racje:tak:,niech sie odwali od naszej Zuzi i sama wcisnie jakies łachy na siebie hehe;-)...Wiki lubi koledy jak leca w radiu akurat to jest skupiona i slucha i bardzo dobrze robisz:-)....a Tesciowa neih sie zajmie swoim mezulkiem a nie wciska nos do Was..o ale jej powiedzialam hihi:laugh2::laugh2:
 
reklama
No i przenieslismy wczoraj Julke, wklejam kilka zdjec.
Nie mamy tak slicznych kacikow jak Krecik czy Ola, bo mieszkanie wynajmujemy i moze niedlugo bedziemy sie przeprowadzac, wiec o malowaniu scian itp. nie bylo mowy. Dokupimy moze jeszcze jakis dywanik, na razie Julka i tak wiekszosc czasu spedza w duzym pokoju. Szafy to i ja jej moge pozazdroscic kurcze. A wczoraj tak sie przestraszyla naklejonego tygryska i osiolka ze musialam zdejmowac, bo nie chciala zasnac. No i przyzwyczajam ja teraz w ciagu dnia do "nowych przyjaciol" jak widac na zdjeciu. Z okna ma widok na sliczna choinke, ktora bedzie miala niedlugo swiatelka:-)
A w naszej sypialni nagle jakos pusto sie zrobilo:-(
 
Ładniutki pokoik!!!I przytulny!A jakie cudne ma Julcia łóżeczko!!!I ile lampek-nawet za oknem niedlugo mieć będzie!A szafa faktycznie konkret;-)
 
JAGUSIU śliczny kącik ma córunia :-) :-) taki bialutki ,my mozemy pomarzyć o takim kąciku ale nasz jest zadowolony że moze z mamusią leżeć:-D :-D A tu wlejam wam nasz teraźniejszy wózio ,wymieniliśmy POLAKA na GRACO .Nie jest to też nowy wózio ale jest super ,bardzo dobrze utrzymany choćtroszkę wypłowiał od słońca ale cieszę się że siostra go nie opchnęła:-) :-) Na wiosnę jedziemy kupić spacerówkę do takiej hurtowni za Myslenicami ,podobno nawet o połowe ceny można taniej kupićale to na miejscu zobaczymy:-)
Mój synek oczywiście jak zwykle zakamuflowany pod pieluchą:-) :-D :-D
 
Kociu - no tak..szafa jak na panne przystalo...a w szafie mamy pochowane wszystkie zabawki, bo dostala mnostwo i nie chcemy jej tak odrazu wszystkiego dawac
Wiola - a dlaczego zmieniliscie wozek...hehe pewnie maly juz wyrosl:)
 
Troszkę wyrósł hi hi ale powód raczej troszkę inny ,otóż to co pod nóżkami się skłąda do siedzenia spada i nie utrzymuje si ę i mały zaczął wyjeżdżać z wózka,miał zbytni pochył a drugi to że graco jest lżejszy i bardziej zwrotny a jednak jeżdżącw busach i autobusach to ważne
 
Jagusiu widac ze nie trzeba duzo kolorow by pokoik slicznie urzadzic!!! Super to wyglada i Julci tez na pewno sie podoba skoro tak spokojnie lezy we wlasnym lozeczku!!! A moja lampa i Ikei, ten zielony robak co u was tak ladnie swieci,czeka od 3 miesiecy na powieszenie na sciane!!!

Wiolu Oskarkowi chyba podoba sie nowa furka!!! Szkoda tylko ze spod tej pieluszki go nie widac!!! hihi
 
reklama
Jagusiu pokoi jest bardzo ladny i bardzo mi sie podoba.:-)..widze,ze Julinek i Wikunia maja te same przyklejanki :tak:tylko,ze Wikunia nie placze na ich widok...tygrysek to jej ulubiony punkt do patrzenia i zasypiania przy okazji.Julcia napewno sie przyzwyczai do nowych kolegow;-).pokoi jest sliczny..:-):-)
Wiolu widze,ze Oskarek nie mial problemu z zaklimatyzowaniem sie w nowej furze;-)...Wiki tez z pielucha spi ,a tylko sprobuj jej zabrac hihi:laugh2:
 
Do góry