reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

Jagusiu bardzo ladny julinkowy pokoik. Sliczne lampeczki, a widok z okna po prostu wymarzony, no a szafe to i ja bym taaaaka chciala:tak:
Wiolciu super ze nowy wozek podoba sie Oskarkowi, spi w nim jak aniolek. My tez mamy graco, super zwrotne sa, prawda:-)
 
reklama
Martusiu super są te wózki ,szkoda że siostra nie dokupowała do niego gondolki bo wtedy jeździł by w nim od początku:-) :-)
Agatko on zawsze tak się przykrywa pieluchą ze go wogóle nie widać:-D
 
No, nas zjuz tez z gondolki wyrosl, jeszcze go wsadzam, ale juz nozki wystaja, szczegolnie jak jest w zimowym kombinezonie. Ale Wiolus mi sie troszke nie podoba ze sa tylko 2 poziomy, na lezaco i na siedzaco, nie ma opcji na pollezaco, a szkoda:-(
 
Jagusiu,sorki,że na tym wątku,ale DZIEKI za cudny plakacik z naszymi szkrabami!
Pokoik mimo że bez kolrków to sliczny,łóżeczko boskie i ta karuzelka! Cudnie ma Julinek!:tak:
Oskarkowa fura fajna i co najwazniejsze wygodna dla brzdąca!
 
Nam sie marzy spacerowka z jednym kolem z przodu:tak: A jeszcze sa takie co maja z przodu kierownice i dziecko jak jedzie to pewnie sobie mysli ze to ono steruje, superkowe sa:tak: :-)
 
I ja bym chciała taką z jednym kołem z przodu ale my musimy mieć wózek na dużych kołach-więc niestety trojkołowe dostępne u nas odpadają...I ten z Esprit wypatrzony też...Zostaje na razie ten co już wklejałam(wersja na dużych kołach)...Ale też jest oki...
 
reklama
Do góry