reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DZIECI:1,2,3,4?

maxin78 pisze:
Witaj ara jestes nowa?Roznica miedzy dziecmi tez wydaje mi sie nie powinna byc za duza

nowa jak najbardziej :D
dziekuje
moj maz ma siostre o rok mlodsza od siebie, ja mam starszego o 5 lat brata i wiem ze relacje mojego meza z siostra sa o niebo lepsze niz moje z bratem. dlatego maksymalnie dwa lata odstepu bym chiala pomiedzy jednym a drugim dzieckiem. a jak to bedzie w praktyce to zobaczymy ;)
 
reklama
hej dziewczyny widze że większość liczy na parkę lub więcej a ja was rozczarje bo chciałabym 1 dziecko ;)
 
Hej dziewcxyny wszystko teraz w naszych rękach. Musimy zapełnić ten niż demograficzny, bo nie ma komu pracować na nasze przyszłe emerytury ;D. Przez to chcą podnieść wiek emerytalny - dla kobiet i mężczyzn wspólnie do 67 lat. Słyszałyście o tym projekcie?
 
Rozsadne myslenie ARA,my mozemy sabie tu gdybac a w praktyce moze byc inaczej,ale fajnie by bylo miec mala przerwe miedzy jednym a drugim ::)

Mysia czemu rozczarujesz jezeli masz ochote na jedno i tak chcesz to przeciesz tez jes dobrze,wszystko dla jedynaka ;D ;D ;D nie musi sie dzielic z nikim ;D ;D ;D,tyko w zyciu potem ciezko,zawsze bedzie pomiedzy mlotem a kowadlem(chodzi o rodzicow)tego czego nie znosilam,jak rodzice sie poklucili to bylo:idz powiedz mamie to....,idz powiec tacie to.....do szalu mnie z tym doprowadzali,do puki bylam mala to tak o tym nie myslam,ale potem zaczelam sie buntowac mowic,mamcie buzie to problemy sami miedzy soba rozwiazujcie ,a mnie nie mieszajcie ::)
Moja mysia tez mowi ze chcial by jedno,i to najlepiej dziewczynke,jego ksiezniczke,ale ja wiem jak to jest byc jedynakiem i  chce  aby mialy rodzenstwo to jest naprawde super sprawa ;)

 
mysle ze to tez zależy od tego jak to bedzie jak zniose ciąże i te pierwsze miesiące jak dzidza będzie malutka. Bo jak mi da popalić to pewnie ciezko bedzie mi sie zdecydować na drugie. A tak wogóle to ja nie mam silnego instynktu macierzyńskiego. Chce mieć dziecko, martwie sie tym że nie moge zajść w ciąże ale nie rozpaczam tak strasznie jak niektóre kobiety. moze jak bede miec własne dziecko to ten instynkt sie we mnie obudz. Nie zaglądam do wózków ani nie cągnie mnie do dzieci. Nie wiem czemu ;)i
 
Wiesz mysia kazdy z nas indywidualnie podchodzi to tych spraw czami kobieta wie i to czyje,a niektorym przychodzi to z czasem,wiec nie ma co sie przejmowac i tak bedziesz wspanaila mama.Moj maz tez tego nie czul w ogole,ale jak zobaczyl swoja chrzesniaczke to cos w nim peklo i sie zakochal i juz wie ze na niego czas aby zostal tatusiem,ja to czuje juz od 4 lat bardzo silno.
Wiec Mysia glowa do gory bedzie dobrze jak maluszek bedzie na siwiecie ::) ;D ::)
 
Napewno będzie dobrze tylko troche mnie martwi to że od 4 czy 5 miesięcy staramy sie a tu nic szczerze mówiąc myślałam że to nie jest takie trudne wczoraj oglądałam program i podobno 200 lat temu w jakimś kraju kobieta w ciągu 40 lat urodziła 64 dzieci i żeby było śmieszniej to kilka razy bliżniaki, kilka trojaczki i chyba nawet ze 2 razy czworaczki a nawet nie wiem czy nie więcej dzieci za jednym razem nie pamiętam bo jak to usłyszałam to byłam w szoku, a ja chce tylko jedno i sie nie udaje.
 
ale w dzisiejszych czasach kobiety maja wiecje do myslenia i na glowie,do tego stresy tryb zycia powoduje to ze nie jest to jednak takie proste aby zajsc w ciaze.Nie przejmu sie ze nic sie na razie nie dziej,trzeba probowac i jak po roku nic sie nie stanie to moze trzeba sie zglosic do lekarza.Ale ja na razie przytulajcie sie z partnerem i zobaczycie co sie stanie.jA Z MEZEM TEZ SIE STARMY JUZ OD POL ROKU I NIC,ale jestm cierpliwa,bralam dlugo tabletki 9 lat i to tez na pewno powoduje ze moj organizm wraca do normy po tabletkach.
 
reklama
ja bym chciała jeszcze jednego dzidziusia.. potem zobaczę.. ale strasznie nie lubię jedynaków, a uważam, żę najlepsza różnica wieku to tak koło dwóch lat..dzieci się razem wychowują i bawią sie.. sama mam siostrę 2 lata młodszą/// i my tak próbujemy się wyrobić :D
 
Do góry