reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzierżoniów Bielawa i okolice

ja odradzam fisher price, bo mam taką tylko z misiami i jestem rozczarowana, jest bardzo ciężka i boję się że spadnie dziecku na głowę, będę musiała ją dodatkowo przywiązać (chociaż są osoby które się o niej pozytywnie wyrażają). Zastanawiałam się też nad tą tiny love ostatnią i teraz żałuję że jej nie kupiłam:)

a gdzie będziesz miała zdejmowane szwy? mi lekarz powiedział że po tygodniu mam się zgłosić do szpitala lub do niego na zdjęcie szwów - widocznie zakłada że nie obejdzie się bez nich :(
 
reklama
no właśnie ta Tiny Love bardzo mi się podoba i chyba na nią się zdecyduję...mam nadzieję, ze Alanowi równiez przypadnie do gustu.

szwy dzisiaj zdjęła mi Pani Ania na kolejnej wizycie domowej więc nigdzie nie musiałam biegać na zdjęcie /była przecież oddziałową na porodówce więc zna się na rzeczy/, moja lekarka powiedziała tylko że najlepiej zdejmować po 10 dniach a nie po 7 bo czasem po 7 lubi się rana otworzyć bo jest jeszcze dość świeża a 3 dni dodatkowe nie zaszkodzą a pozwolą się lepiej zrosnąć. Już siedzę normalnie bo mnie kuły nitki :-) ale generalnie wszystko się super zagoiło.

a jeszcze o diecie podczas karmienia - to prawda że można jeść wszystko...jem surówki z kapusty białej, czerwonej, kalafiorek itp i nic nie jest Maleństwu, żadnych przebojów żołądkowych więc nie ma co przesadzać i jeść jałowo.
 
Hej Dziewczyny.
Rodziłam w Dzierżoniowie i jestem zadowolona z opieki,nie mogę narzekać naprawdę.
Tochę mnie przetrzymali z porodem,ale wszystko wskazywało,że urodzę normalnie.
Najważniejsze,że wszystko dobrze się skończyło,ale swoje wycierpiałam:-(
 
Hej Dziewczyny.
Rodziłam w Dzierżoniowie i jestem zadowolona z opieki,nie mogę narzekać naprawdę.
Tochę mnie przetrzymali z porodem,ale wszystko wskazywało,że urodzę normalnie.
Najważniejsze,że wszystko dobrze się skończyło,ale swoje wycierpiałam:-(

fajnie że jesteś zadowolona z opieki szpitalnej. Ja nadal w dwupaki i im dłużej czekam tym bardziej się stresuje :(
 
ja dzisiaj przestałam już krwawić po porodzie więc dość szybko się skończyło :-D ...nareszcie :-D ulga niesamowita i w końcu doopa trochę odetchnie :-D
czas teraz pomyśleć o antykoncepcji :tak: ;-)
 
Klementyna 33 dziekuje slicznie za odpowiedz.
Napewno poczytam o tym Latawcu zeb cos wiecejsie o nim dowiedziec i o opiece tam....
a jak wyglada sprawa z roznego rodzaju specjalistami, wiadomo ze z malym dzieckiem trzeba pozniej jezdzic do roznch poradnii ( na bioderka, na sluch, do okulisty,kardiologa itd) czy tam wszyscy specjalisci sa na miejscu czy kieruja do roznych miejsc???
Ja w Opolu gdzie rodzilam na Reymonta mialam wszystkie przychodnie dla dzieci w jednym miejscu i to bardzo duzym ulatwieniem jest :)
P.S. Gratuuulacje wielkie za urodzenie slicznego maluszka i szybkiego powrotu do normalnosci :-)))))
Pozdrawiam milo :)
 
Klementyna 33 dziekuje slicznie za odpowiedz.
Napewno poczytam o tym Latawcu zeb cos wiecejsie o nim dowiedziec i o opiece tam....
a jak wyglada sprawa z roznego rodzaju specjalistami, wiadomo ze z malym dzieckiem trzeba pozniej jezdzic do roznch poradnii ( na bioderka, na sluch, do okulisty,kardiologa itd) czy tam wszyscy specjalisci sa na miejscu czy kieruja do roznych miejsc???
Ja w Opolu gdzie rodzilam na Reymonta mialam wszystkie przychodnie dla dzieci w jednym miejscu i to bardzo duzym ulatwieniem jest :)
P.S. Gratuuulacje wielkie za urodzenie slicznego maluszka i szybkiego powrotu do normalnosci :-)))))
Pozdrawiam milo :)

niestety w tej przychodni specjalistów wszystkich nie ma ale nie ma jakichkolwiek problemów ze skierowaniami do nich, ja ze starszym synkiem jeżdżę do Wrocławia do kliniki chirurgii dziecięcej i zawsze mam skierowanie wypisane jeśli tylko potrzebuję tam jechać - mój synek starszy ma zrośnięte 2 łuki żebrowe :eek: i kontrolujemy jak to się rozwija z wiekiem ale to czysta kosmetyka i nie widać tego wcale. Raczej nie znajdziesz takiej przychodni u nas gdzie byliby wszyscy specjaliści od Maluszków.

Wczoraj Pani Ania wpadła ważyć Alana - przybiera super więc z pokarmem wszystko ok, mam już go tak dużo że jak pomyślę o karmieniu to sam zaczyna wypływać z piersi :tak::-D


kupiłam śpiworek do wózka Śpiwór, śpiworek, jedyny do wózka, auta, na sanki. (1848867530) - Aukcje internetowe Allegro powinien być niezły, oprócz niego mam jeszcze 3 kombinezony to coś pewnie wybiorę najlepszego na zimę. A od Małżona autko dostanę bo z 2 dzieci muszę być niezależna i mobilna :-)
 
reklama
Kasia czasami ciąże podtrzymywane "lubią" się przenosić. Ja też bez objawów jechałam do szpitala. Ale lepiej jest jak się samo zacznie niż z indukcją....do dzisiaj mnie boli ręka po wenflonie bo mi się zapalenie żyły zaczęło robić od tego badziewia.
 
Do góry