reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elenka i Oleńka, hbd 25 +6

A nka ja nie doradze bo ja pierwszy wózek miałam jeden obok drugiego i tam były takie miękkie gondole i to dość wąskie ale to bylo lato więc były w sam raz na zimę już miałam maclarena,i też było ok bo dzieciaki miały kombinezony i one wypełniały luzy jeśli można to tak nazwac
 
reklama
Kochana masz wczesniaczki! One są malutkie i długo tak zostanie zanim dogonia dzieci w ich wieku urodzone o czasie. Napewno dadzą radę gondole.
 
Witaj a nka.
Masz bardzo silne córeczki :) Pamiętaj kochana z wcześniakami nic nie jest tak do końca wiadomo...musisz być na to przygotowana, wszystko swoim rytmem i tempem. Ważne że jelitka pracują, wylewów na razie nie ma i oby nie było z oddechem też sobie poradzą, naprawdę powolutku :tak:. Nie piszesz nic o oczkach, rozumiem, ze wszytko ok?? Retionpatia nie postępuje?? Pilnuj tego i dopytuj lekarzy.
Ja jestem mamą wcześniaka z 24tc, ważył 700g, dopadło go chyba wszystko, retinopatia i konieczność laseru na oczka, resekcja jelita i stomia, wylewy IIst. , 4 m-ce na respi, dysplazja oskrzelowo-płucna, aaaa dużo by pisać...i nie pisze tego by straszyć, tylko by wzmorzyć jeszcze większa nadzieję, ze córki sobie poradzi, bo....dziś mój syn ma 3 lata, widzi, chodzi, biega, gada, wylewy sie wchłonęły, jelitko sie zrosło, je ogromne ilości z kupami nie ma problemu hehe, jest uroczy, towarzyski...jest drobniejszy od rówieśników i pewnie jeszcze sporoby ich dogonić, ale na to co wyrokowali lekarze i jakie szanse mu dawali, to Szymon zagrał im na nosie ;-):-).

Wytrwałości Wam rodzicom życzę, a dziewczynkom zdrówka dużo :)
 
Dogadała ze sklepem będziemy mieli wymienionego naszego baby joggera na TFK twinner twist duo z fotelikami be safe izi sleep.
Mąż jedzie to załatwić.

Jestem zadowolona bo tam gondola długaśna 80cm, a nie 62 jak w BJ i za kasę która nam została dokupimy monitor oddechu.

Wiolunia narazie o retinopati jeszcze nic mi nie mówili, właśnie jadę do córeczek to dopytam o ile lekarka będzie.

Czytałam wątek Twojego szymka dlatego wierzę, że i moim małym się uda. Laktacja u mnie mizerna ale ile mogę tyle ściągam, małe mają spory apetyt :)

Od środy u nich nie byłam, więc pewnie będę w szoku jak urosły i dziś może w końcu wezmę je na rękę.

Trzymajcie proszę kciuki wieczorem zdam relację.
 
Kangurowałam dziś moje stokrotki poraz pierwszy mogłam je przytulić, nigdy, przenigdy nie zapomnę tego dnia :)
Jestem bardzp szczęśliwa i dumna z siebie mimo, że ciąży nie udało się donosić. Zrobiłam wszystko co mogłam dla nich, a teraz będę walczyć nadal poruszę niebo i ziemię by im pomóc. 4lipca mam egzamin na prawo jazdy i mam nadzieję zdać co by móc samej w sierpniu jeździć do dzieciaczków.

O retinopatię pytałam, ale powiedzieli że narazie jest ok. Nie wiem skąd to wiedzą, nic mi niewiadomo o konsultacji okulisty :what:
Jutro u Leny będzie kardiolog, ale każą nastawiać się niestety na zabieg. Trzymajcie kciuki może jednak się mylą :)

Małe są bardzo spokojne, ciotki pielęgniarki mówią, że dawno nie widziały tak niewymgających dzieciaczków :))
 
Ostatnia edycja:
Anka super wieści, fajnie ze dziewczynki tak przybierają na wadze i radzą sobie z oddychaniem, małymi krokami do przodu
Trzymam też kciuk za twój egzamin,
 
reklama
Do góry