reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elenka i Oleńka, hbd 25 +6

reklama
Rewelacja, ze pozwolili się Wam poprzytulać :tak::-).
Szymon miał operacyjnie zamykany przewód Botalla. Ja sie bałam samej narkozy, był pod respi i malusieńki. Miał kilka dni, leki też nie pomogły. Zabieg sie powiódł, a została niewielka blizna pod lewą łopatką na pleckach :-D. Dziś się śmieję, ze jak dorośnie będzie opowiadał dziewczynom o swoich akcjach bohaterskich i bliznach po nich hehehe.

Oczywiście kciuki za egzamin &&&&&
 
Dziewczyny mam pytanie co to jest neopuff? To jest rodzaj respiratora?czy to ma coś wspólnego z reanimacja?
 
Ostatnia edycja:
To czyżby mój miłosz był reanimowany? bo w wypisie jest napisane oddech neopuff tylko dziwne ze na respi.miał 60% tlenu później już 50% i coraz mniej razem wsumie tylko 6 dni na respi. byl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry