reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Formalne sprawy i papierkologia

Hmmm, ja przy kolejnosci zgloszen moglabym powalczyc.. Jedna nocka pod zlobkiem i moze by sie zalatwilo :-D
A przy punktach? Nic za bardzo ode mnie nie zalezy :-(
 
reklama
ja mam gina z prywatnej przychodzni-zresztą właściciela tej przychodni ale ma umowe z nfz i nie płace a lekaż bardzo dobry ginegkolog z dwoma specjalizazjami -nie 3 bo na pieczątce ma ginekolog położnik endokrynolog ,cytolog :ale on przyjmuje raz w tyg od 14,30-17.00 bo poza tym ze jest lekażem to tez włascicielem spotej przychodni jedyne co to usg ma nie w gabinecie tylko wypisuje skierowanie i jest pietro nizej....

co do pani połozniej z przychodni gdze mam rodzinnego to nieprzyszął -ja byłam tydzień w szpitalu-dokładnie 8 gdni potem był weekend a potem 2 dni nie umiałam sie dodzwonic po 2 tyg od urodzenia poszłam tam piesz się zgłosić to mi powiedzała ze to już trochepuźno 2 tyg i ze jeśli pępek odpadł-odpadł dzień wcześniej a ja sie xle nie czuje to niema potrzeby przyjścia grrr.

a w karce ciązy nie miałam nic do podbicia przez rodzinnego ani stomatologa -ja mam zęby mocne po ciąży miałam 2 maleńkie ubyteczki a gin sam mi mieżył ciśnienie na każdej wizycie ale ja cisnienie miałam nickie wiec poiedzał ze jak chce to od czasu do czasu kawe moge wypić-najlepiej z mlekiem co by nie wypłukiwała mikroelementów-ja popijałam mlekiem bo kawy z mlekiem niecierpie
 
my mieszkamy z moimi rodzicami, więc babcię mamy pod ręką:-) opiekuje sie moim synkiem i nie mam jej nic do arzucenia więc następnym maleństwem tez napewno sie zajmie tymbardziej, że Hubek juz treaz od wrzesnia idzie do przedszkola, więc babcia przez rok sobie odpocznie od opieki nad wnukiem to potem bedzie mogła przejąc nastepne maleństwo:tak:
ja po macierzyńskim pewnie wykorzystam cąly urlop wypoczynkowy jeszcze i wróce do pracy jak poprzednim razem jak maluszek miał 6 miesięcy:tak:
 
Hejka- przyłączam się do tematu:) Spodziewam się bliźniaków- termin 1.03.2011:)Ja niby mieszkam na swoim ale mama mieszka 200m ode mnie i jest już bardzo chętna do pomocy, wręcz zauważyłam ze czuje się do niej zobowiązana z racji tego podwójnego szczęścia:-) Jak to twierdzi- będzie miała misje:) Mamulka ma 55lat i jest na szczęście w sile wieku ale jest już na osłonowym (przed emerytalnym). Poza tym umowę w pracy dostane tylko do porodu- potem aż 31 tyg.macierzyński +-do października 2011 i pójde na bezrobocie bo chciałabym skorzystac z dotacji i otworzyc firmę:) Puki co to są wstępne plany na ok 1,5 roku:-)
 
Milutek23 powodzenia zatem we własnym biznesie, wiem jakie to trudne bo moja siostra sama prowadziła kiedyś salon, niestety jej się nie udało. A można zapytać jaka branża ???
 
reklama
Yenn- firma wielobranżowa- mamy plany z mężem mieć firmę budowlaną i jak się uda to butik z ciuchami pewnej firmy...ale to najpierw musiałaby ta budowlana zarobić na ta druga:-)
 
Do góry