reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda Kwietniówek...

Bo kupiłam drugi, ten się nie buja w prawo i w lewo a tego mi brakowało (pisałam już na wątku o zakupach) poza tym byłam zadowolona.
 
reklama
Wiesz ja mam dwóch chłopaków, a teraz będzie córa, muszę przeglądnąć szafę i co typowo dla chłopczyka to mogę porobić zdjęcia i Ci wysłać. Ale że wiele rzeczy jest uniwersalnych to wiele nie obiecuję, zobaczymy co się znajdzie:)
To ja bardzo chętnie, czekam na wieści. A na jaka porę roku te ubranka?
 
To pięknie:))

W takim razie jak już zrobisz zdjątka, to możesz przesłać na priva, będę co jakiś czas sprawdzała.
 
Wiesz ja mam dwóch chłopaków, a teraz będzie córa, muszę przeglądnąć szafę i co typowo dla chłopczyka to mogę porobić zdjęcia i Ci wysłać. Ale że wiele rzeczy jest uniwersalnych to wiele nie obiecuję, zobaczymy co się znajdzie:)

Koot Obiecałam Ci że poszperam w ciuszkach, ale niestety po dwóch urwisach wstyd proponować. Rzeczy w większości zniszczone, część uniwersalna więc zostawię dla dziewuszki trochę. Sorry że nie mogę pomóc:(
 
Dziewczyny dostałam do wanienki taki fotelik do kąpania maluszka, ja go nie bede używać, ale może którejś z was się przyda chętnie go oddam zostaje tylko ewentualny koszt wysyłki
fotelik do wanienki.jpg
w razie czego piszcie na priv
 
reklama
Do góry