reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda Kwietniówek...

Witam cieplutko w ten mroźny dzień.

Mam nadzieję, że nie będziecie złe że tam wpadam na Wasz wątek, ale jestem sierpniową Mamą 2010 i mam do sprzedania troszkę ciuszków po moim synku i siostrzenicy. Ciuszki używane bardzo krótko lub też wcale, ale nie posiadają jednak oryginalnych metek. Ale są w stanie idealnym lub bardzo dobrym.

kombinezon wiosenno - jesienny firmy Disney na 0-3 miesięcy, 62 cm, cena 40 zl z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

bluzeczka w paseczki firmy Cherokee - newborn, 56 cm, cena 15 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

krótkie spodenki sztruksowe ciemna zieleń (zapinane na napki w kroczku) firmy Designers At Debenhams, newborn, 56 cm, cena 15 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

krótkie spodenki beżowe firmy TU, newborn 50/56 cm, cena 15 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

spodenki białe plus bluzeczka biała 0-3 miesięcy, welurkowe firmy Disney i Smily, cena 20 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us

czapeczka biała z uszkami (od środka żólte paseczki), firmy Ladybird, cena 12 zł z przesyłką


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ceny do negocjacji, przy zakupie większej ilości ciuszków koszty przesyłki ulegną zmianie.

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę na priv.

Odzież pochodzi z domu w którym się nie pali i nie ma zwierząt.
 
reklama
mam na sprzedaz:
wozek Kaps3 uzywany tylko przez Filipa jakies 5-6 miesiecy ,nie zniszczony do wozka jest meskitiera (nowa), folia przeciwdeszczowa,parasolka w kolorze wozka, torba, wszystkie osłonki, gondola, cena150 w razie czego mam jeszcze fotelik z mozliwoscia wpiecia na wozek z osłonka na nozki i wkładka dla noworodka wiecej zdjec na meila :)

nawilzacz powietrza firmy sanico z 2 (1 nowym ) filtrami. ma funkcje jonizacji powietrza stan bdb-(za uzytkowanie) cena 70 zł :)

pogrzewacz do butelekmi słoików firmy Chicco,stan bdb- (za uzytkowanie) ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Uploaded with ImageShack.us cena 35 zł

wysyłka wg cennika poczty polskiej lub odbiór osobisty w Poznaniu

zainteresowane mamy proszęokontakt na priv :)
 
Witam!!!

Mam do sprzedania ubranka i buty dla dziewczynki od 0 do 3 lat!!!
Jeśli która z Was czegoś potrzebuje dla swojej niuni-to chętnie odsprzedam.Dla kwietniówek-ceny zaniżone:tak:

Mam dużo rzeczy z firmy next,early days,zip zap,topolino itp. Rzeczy są modne no i bez uszkodzeń i pochodzą z domu,w którym nikt nie pali papierosów.Więcej na priv. POLECAM!!!!!!!!!
 
Czesc Dziewczyny, chcialam sie zapytac na tym watku czy ktores bylyby zainteresowane kupnem ubranek dzieciecych od urodzenia do roku i wiecej, dziewczecych i chlopiecych. Wszystkie ubranka w super stanie z Irlandii wiele firmoych, wszystko co potrzeba dla dziecka ok. 2000 szt. Caly lipiec bede w Polsce i chcialabym wiedziec czy bedzie zainteresowanie??? Ciuszki cudowne, piekne, buty,body, spioch i konkretne rzeczy spodnie,sukienki,bluzeczki,bluzy kurtki itp. na lato i zieme. Mozna przyjechac i wybrac co sie chce. Duzo nowych rzeczy 70% taniej od orginalnej ceny Mieszkam kolo Krakowa 15min. Prosze o pw jezeli ktos jest zainteresowany. Pozdrawiam Iwona
 
mam do sprzedania NOWE ZAFOLIOWANE
- dwie butelki TT 260 ML ze smoczkami 0+ 10 zł/1 szt
- TT Explora kubek niekapek 260 ml 6+ 20 zł
- smoczek do butelek TT 3+ 1 SZT 5zł
 
Dziewczyny a ja mam do sprzedania ubrania w roz. XS/S.
Bluzki na krótki rękaw, spódnice i spodnie wiosenne po 10 zł.
Bluzki na długi rękaw po 20 zł.
Dwie kurtki zimowe po 50 zł. i jedna jesienna po 30 zl.

Zapraszam
 
reklama
Witajcie mam sklepik z ubrankami dla dzieci, teraz chciałam się przebranżowić w związku z tym mam do sprzeania: body, śpiochy, pajace, półśpiochy, rajstopki itp.wszystko nowe, od polskiego producenta, 100 % bawełna. Sprzedam te ciuszki po cenach producenta. Wstawie kilka fotek, jeśli ktoś jes zainteresowany to piszcie na prv lub na maila pathanka@op.pl
 

Załączniki

  • IMG_4194.jpg
    IMG_4194.jpg
    104,4 KB · Wyświetleń: 127
  • IMG_4143.jpg
    IMG_4143.jpg
    65 KB · Wyświetleń: 119
  • IMG_4204.jpg
    IMG_4204.jpg
    71,9 KB · Wyświetleń: 132
  • IMG_4389.jpg
    IMG_4389.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 116
  • IMG_4386.jpg
    IMG_4386.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 115
  • IMG_4326.jpg
    IMG_4326.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 136
Do góry