reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sms od Pajki godz.11.13 dziś
Hej ja dostałam po 24 skurcze macicy i dzisiaj zadecydowali sterydy na płuca dla małego a ja leżę pod kroplówką jestem dobrej myśli pozdrów dziewczyny.
 
reklama
Sms od Pajki o godzi. 21:05 (dziś)
Hej mam kolejną kroplówke na skurcze, dopóki będą skurcze będą kroplówki, mały ma sterydy wiec przygotowują się na wszelki wypadek gdyby był poród wcześniej
 
SMS OD KINIUSI17:55

"Dzis poleciał mi maly skrzep i nic. Pojechalam na IP. Zostawili mnie w szpitalu. KTG ok, usg OK, badanie gin. OK.Pozdrawia Was."
 
wiadomość od Kiniusi
jestem po obchodzie, wszystko jest OK. Na usg maly ma glówkę i brzuszek na 33 tc, ale niepokoi mnieto, ze kość udowa jhest na 29 tc, Dr mówi, ze to nic złego i jest ok, ale za tydzień mam swoje usg i zobaczymy co moja dr powie, waga małego to 1900. Kopie ile wlezie, Może jutro mnie wypiszą. PozdroFor All"
 
SMS od Puchatki:
"Mam nadzieję, że wszystkie sierpnióweczki w dobrym zdrówku i cieszą się przygotowaniami na przyjście maluchów, bo to już coraz bliżej.
Mnie niestety męczy paskudne choróbsko, ale mam nadzieję, że szybko odpuści. Pozdrów sierpnióweczki i ich brzuszki i niech kobietki uważają na siebie. Buźka."
 
SMS od NIUNI: " Ból brzucha nie dawał mi spokoju i lekarka wysłała mnie do szpitala. Leże pod kroplówką, więc szczegółów póki co nie znam póki co. Pozdrowionka dla Was wszystkich.:tak:
 
SMS od Różyczki:
"Jestem w szpitalu, zostawili mnie na wyciszenie, dostaje kroplówki i skurcze powoli mijają. Nie mam nadziei na szybkie wyjście, bo tu min. tydzień trzymają:( (w tym 3 dni kroplówek). Szyjka na szczęście zamknięta. Olek fika koziołki że aż miło:) Pozdrawiam brzuchatki!!!"
 
SMSy od NIUNI

"Właśnie leżę pod ktg i po obchodzie. Jak zwykle nic nie powiedzieli oprócz tego, że jutro USG."

"Leżymy i usg miałam. Mała się odwróciła i dobrze leży i ma ok 1600 gr."
 
reklama
Sms od Aneci:)

Hej, przyjęli mnie dziś na oodział po 8.00. Na USG wszystko ok, maluszek waży 1420g . Szyjka 2 cm, ale bez rozwarcia. Ale jak robili KTG to niestety wyszły regularne skurcze i przyjęli mnie na cukier, a w sumie dostaje kroplówki na zminimalizowanie skurczy. Ale cukier też badają. Pozdrów wszystkie sierpnióweczki.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry