reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SMS OD NIUNI: "Jestem po badaniu, skurczy nie ma, rozwarcia też, a brzuszek może czasem mnie pobolewać. Dziś wychodzimy tylko czekam na wypis o 13.00. Co tam u Was ?"
:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Sms od Aneci z dziś

Hej. Ja nadal w szpitalu. Zostaje conajmniej do poniedz.Cukier już w miare wyregulowali. Chociaż w dzień troche mi skacze, ale ogólnie nie jest z tym źle. Ordynantor dzisiaj powiedział, ze teraz już leże na skurcze, acukrem mam sie nie pzrejmować. Miałam kroplówke, ale nie pamiętam nazwy tego leku. A od wczoraj jestem juz na fenoterolu- 8 tab. na dobe, ale biore co 1,5 godz. po pół wiec 16 razy na dzień. 3 x dziennie mam ktg, a tetno maluszkowi mierza 5 x dziennie, nie wiem jak to urządzenie sie nazwya-chyba detektor:) . Poza tym mam liczyc ruchy w godz. 10-12 i od 18-20 . nO ale teraz właśnie licze bo ja zaczynam miedzy 9.30 a 11.30 bo później mój maluszek usypia:) pozdrowienia dla wszystkich Brzuchatek i buziaki dla małych lokatorów.
 
sms od Kiniusi z dzisiaj

jeszcze jej nie będzie na BB , leży plackiem w łóżku bo ma małe bóle. Jak lezy to jest OK, ale jak siedzi lub chodzi to pobolewa. Wzięła nospe i rano idzie do lekarza , mały bryka więc pewnie jest OK , ale woli skonsultować z lekarzem. Buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich :)
 
SMS od Różyczki (21 czerwca 2010r.):
"Hej hej brzuchatki!:) My już po wizycie, niestety dołożyli mi jeszcze leków bo wczoraj znowu miałam skurcze i kroplówkę. Dziś jest lepiej na razie. Wyniku posiewów jeszcze nie ma więc pewnie coś tam niedobrego rośnie:( Grzecznie leżę i myślę o Was! Pozdrawiam!"

SMS od Puchatki (21 czerwca 2010 r.):

Stuk puk! Ja dzisiaj po USG oczywiście synuś potwierdzony na 100% waży 2185 g i wszystko w normie i w porządku. Pozdrowienia dla wszystkich sierpnióweczek i już sporych cudnych brzusiów. Dbajcie o siebie wszystkie :-)"

SMS od Różyczki (24 czerwca 2010 r.):
"Hej Brzuchatki! U nas wreszcie wszystko dobrze! Jestem po wizycie i jutro idę do domciu!! Ależ się cieszę! Do popisania jutro:) pozdrawiam!"
 
Ostatnia edycja:
SMS OD KINIUSI
"Od jakiegoś czasu mam problemy z netem, Z kablówki tylko przychodzą i próbują coś zrobić. Dzis tez mają byc wiec ciagle czekam. Siostra mi tylko u siebie gg odczytuje. Zdjęcia ze ślubu mam już na kompie, więc tylko czekam na dostęp do sieci. Patrząc na tych robotników to prędzej urodze niż to naprawią :-D. Tęsknię za Wami , do szybkiego Kochane, głaski dla wszystkich brzuszków".
 
SMS OD MARULKI 01.07.2010
" U mnie wszystko ok, remontuje i robie dekoracje na wesele i nie mam czasu na nic...Dziękuję za troskę:tak: Pojawię się jak znajdę chwilkę."
 
Cześć dziewczynki, melduje, że jesteśmy w szpitalu, dostałam dzisiaj drętwień ręki, języka i ust. Trzymają mnie na obserwacji ze względu właśnie na to, bo z mała naszczęście wszystko dobrze, waży juz 2300. Mam zamiar wyjść w piątek, bo naprawde dobrze sie czuje, a pani położna nastraszyła mnie że biorę odpowiedzialność za siebie i dziecko także muszę tu ze 2 noce wytrzymać. Buziaki dla was :-)













 
DZIEWCZYNY UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SMS OD WUZELKA!!!!!!!!!!!!

Dziś o godz. 13.00 urodziłam Jasia 3kg, 52 cm. Czujemy sie dobrze, ściskamy całe BB.
WUZELEK


Zapytałam jej czy to przed terminem i odpisała mi tak:

"Tak, we czwartek zacząłby sie 38 tydz.
O 5 rano odeszły mi wody i czop, po 6 byłam w szpitalu, ok. 8 zaczęły sie skurcze (silne od 10) i potem poszło.
Mąż był ze mną. Jest cudnie:)"
 
Ostatnia edycja:
od Wuzelka:
Uściski dla wszystkich :-) Pierwsze karmienie za nami, może się uda :-)
 
reklama
sms od Martitki-26 z godz 2.20:

"Tu Martitka, zaczęło się! Buziaki"

odpisałam powodzenia, żeby ją malutko bolało i szybko poszło, żeby pisała jak tylko będzie mogła i że się cieszę:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry