reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
info od Kiniusi z dzisiaj

"Hej, ja już ostro szykowana do cesarki, badania, zastrzyki, papiery do wypełnienia, wywiady i tak w kółko. Na samą myśl się trzęsę, a z drugiej strony nie mogę się doczekać spotkania z małym. Mam nadzieję, że u Was wszystkich ok. Ucałowania dla Was w brzuszki:-)"
 
reklama
Info od Bogusi86

Hej skurcze co 8 min, ale wg lekarza słabe:( i pomimo tego, co twierdził mój gin nie mam rozwarcia, dziękuję za trzymanie kciuków:)
 
Info od Bogusi86

"Właśnie karmię Wiktorię. Bolało strasznie ale dałyśmy radę. Wiktoria 3150g. 50cm.:tak: Buziaki dla całego forum"

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

że pozwolę sobie na komentarz - aż mi łzy pociekły:tak:
 
Od Bogusi:

"Dziękuję za wsparcie. Ona (Wiktoria) jest taka cudowna, dostała 10 pkt chociaż była owinięta 1 raz pępowiną. Opowiem wam wszystko za kilka dni" :-D
 
To jeszcze ja wpiszę moją wiadomość od Bogusi86-zapytałam ją o szpital w którym rodziła-a ona na to:
"Byłam o 15 na Kamieńskiego i uznali, ze nie mam rozwarcia, po 19 wysłali mnie na Brochów, bo oni nie mają miejsc, a ja nadal nie mam rozwarcia. Ale na Brochowie okazało się, że mam 7 cm i już 50 min później miałam Wiki":szok::tak:

 
info od Kiniusi

"Bartuś urodzony dziś o 10.12 waga 3200g dl. 51 cm. 9/10 pkt apgar. Boli mnie bardzo, ale było warto. Mały jest cudowny"


:-D:-D:-D:-D
 
info d Bogusi

1.
"Czujemy się cudownie:-) moja mała to prawdziwy ssak w ogóle by cyca nie puszczała więc daje jej smoka:-) ja mam dużo pokarmu i już siadam w miarę normalnie:-):-) A Ty kiedy pokarzesz nam Olka? Wyjdziemy w niedzielę bo musimy być równe 4 doby a nie ma wypisów w sobotę po 20.00:-("

2.
"A ja Wam nie pisałam że Wiktoria ma krzywe stopy ma końsko szpotawe stopy i pierwsze co musimy zrobić to pójść do ortopedy i wsadzić małej nóżki w gips:-( ale to wada genetyczna którą szybko wyleczymy:tak:"

3.
"Buziaki dla dziewczyn - pozdrów całe BB"
 
info od Bogusi86

"Jesteśmy już w domku:) Nie mam dziś internetu więc nie wejdę na BB ale pozdrawiamy wszystkie dziewczyny:)"
 
reklama
info od Pajczki

"Hej my po ktg takie pierdoły wyszły, że szok. Mały uciekał cały czas miał tętno albo 100 albo pow. 160 albo w ogóle. Rozwarcie mam na 1 palec skurcze są ale nieregularne. Czekamy na wyniki. Pozdrów brzuszki."
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry