reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
SMS od Czekoladki:

"Ja już po wizycie mam jechać do szpitala tylko torbe z domu biore. Moge w kazdej chwili rodzic bo mam duze rozwarcie. Pozdrow wszystkie brzuchatki"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
info od Kasi181

"Hej leżę na patologii ciąży i prawdopodobnie zostanę tu aż do porodu. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn."

napisałam jej czy wie już coś konkretnego, czy będą wywoływać poród czekam na odpowiedź...

odp:

"Nic jeszcze nie mówili. Jutro badania będą robić i wtedy zobaczymy co dalej. Na razie strasznie tu nudno ale dam radę."
 
Ostatnia edycja:
Sms od Pajki godz. 18.44
Hej,a wiec mam cholestaze zostawiają mnie w szpitalu i będą podawać leki tylko najpierw muszą go sprowadzić.
 
wiadomosc od Riby:
"Hejka. U nas wszystko w porzadku synus juz pije z cycusia. Strasznie sie ciesze bo balam sie ze po cc nie uda sie nam to tak szybko. Wczoraj mialam chwile zalamania, nie spalam 20h, caly dzien nie jadlam, duzo lekow przeciwbolowych i straszny bol, ale dzisiaj jest juz dobrze . Buziaki dla calego BB :) "
 
SMS od Czekoladki z dziś z godz. 7:
"Hej ja wczoraj wyladowalam jednak na IP i mnie zostawili jestem na sali porodowej. Boli strasznie rozwarcie na 3 cm ale nic sie nie zmienilo od wczoraj."
 
Sms od Pajki godz. 9.35

Hej chyba mnie tak szybko nie wypuszczą lekarz coś mi gadał, ze potrzymają do terminu , mam wysokie wyniki,leku nie umieją dostać, pozdrów dziewczyny.

Odpisałam jej żeby korzystała i dużo odpoczywała no i aby jej ten lek jak najszybciej podali, pozdrawiamy.
 
SMS od GSC z godz. 10:
"Hej wlasnie mialam robione usg lekarz na moje pytanie czy wszystko wporzadku powiedzial ze pozniej wszystko powie. Pytal przy badaniu tylko czy wody sie nie saczyly. A teraz slysze jak lekarze gadaja cos ze malo wod plodowych i ze "trzeba bedzie dzialac" o co chodzi boje sie"
SMS z godz. 11:
"mam lewatywe pozniej kroplowke chca przyspieszyc porod ale nie wiadomo czy sie uda"

Odpisalam ze musi byc dobrej mysli, nie martwic sie i zbierac sily bo beda jej potrzebne i ze na pewno juz dzis zostanie szczesliwa mamusia.
 
reklama
info od Pajeczki
"Hej czujemy się dobrze odszedł mi czop i mam lekkie skurcze więc może mi się uda wyjść z małym ale czas pokaże, lek udało się dostać."

info od Kasi181
"Nic nie wiadomo. Ciągle ktg mi robią i wydaje mi się, że czekaja aż zacznę rodzić. Skurcze mam takie sobie i mało regularne więc pewnie jeszcze troche tu poleże. Buziaki dla wszystkich brzuchatek. Szkoda, że nie ma tu neta."
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry