reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

widze ze u was sie bardzo dużo dzieje:-)
paola27 bardzo ci współczuje z tym wózkiem ale wszystko bedzie dobrze.
Ja jeszcze nie kupiłam wózka bo narazie kasy brak:sad:
 
reklama
Paola to JANE slalom pro?????? i sprowadzałaś go z hiszpanii???


:-:)-( kupiłam go normalnie w Polsce- z tego co wiem to w Polsce nie produkuje się tych wózków-a w sklepach nie mają części poszczególnych do wózków-a jedynym importerem jest Kraków-ale wiecie ile trzeba czekać na jakąś część:-:)-(

Bliźniaki no właśnie jutro spróbuje zadzwonić i do sklepu gdzie kupowałam i do tego Krakowa-ale jestem przekonana, ze jak Mała przyjdzie naświat to części jeszcze nie będzie:-:)-(
 
Po pierwsze to powiedz czy sprawdzaliście ten wózek w sklepie???
Po drugie zadzwoń do sklepu w którym go kupiliście i powiedz jak wygląda sprawa...jeśli go nie sprawdzaliście to powiedz że po rozpakowaniu część była juz uszkodzona i ze zaraz rodzisz i jesteś w kropce........i jeszcze jedno to że wózek jest produkowany w hiszpanii to nie oznacza że w polsce nie ma do niego części bo przeciez jest w ciągłej sprzedazy....i jakbys miała zasadna reklamacje to musza Ci to załatwić w ciągu 14 dni ;-)...
 
Po pierwsze to powiedz czy sprawdzaliście ten wózek w sklepie???
Po drugie zadzwoń do sklepu w którym go kupiliście i powiedz jak wygląda sprawa...jeśli go nie sprawdzaliście to powiedz że po rozpakowaniu część była juz uszkodzona i ze zaraz rodzisz i jesteś w kropce........i jeszcze jedno to że wózek jest produkowany w hiszpanii to nie oznacza że w polsce nie ma do niego części bo przeciez jest w ciągłej sprzedazy....i jakbys miała zasadna reklamacje to musza Ci to załatwić w ciągu 14 dni ;-)...

Wózka nie sprawdzaliśmy w sklepie-był zapakowany w dwóch pudłach-kupiliśmy go już ze trzy tyg.temu i tak stał nie rozpakowany-z tymi częściami to zobaczymy jutro jak zadzwonię:baffled::baffled::baffled:oby były........:baffled:
 
jeny ale mi dalyscie do myslenia ta pełnia :) ciekawe ile z nas sie w srode rozpadnie ;-) Kurcze ja mysle ze jednak chyba nie urodze jescze bo przeciez ja dopiero 37tydz. a w 37 czesto sie nie rodzi, czesciej chyba w 38...
Marzycielko, a ja myslałam, ze to nie w czasie pełni, a nowiu rozpoczynają się porody;-)

Na pewno w czasie pełni ;-)Ale mamy nieco rozbieżne dane z różnych stronek internetowych. Na tej piszą, że pełnia 12, czyli w środę.
Fazy Księżyca
Więc 12-13 to gorące dni ;) A ja 13 mam wizytę, może zacznę rodzić u mojej ginki, haha. Tyle, ze mężuś zabronił i powiedziałam, ze nigdzie ze mną jeszcze nie jedzie, mądrala, hahahahah.

Witajcie;
patrzę za okno i wierzyć mi się nie chce, że taka piękna pogoda w listopadzie jest.
Ja dzisiaj zamierzam iść na długi spacerek i objadać się rogalami do oporu.

Zazdroszczę tych spacerków, pogoda piękna, a ja uziemiona w domku. Nie dość, że ginka przykazala jeszcze do czwartkujak najwięcej leżeć i się oszczędzać, to jeszcze zaraziłam się od Jaśka i rozłożyło mnie przeziębienie:angry:

:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(Dziewczyny normalnie się załamie za chwilę-rozkładaliśmy z Mężem wózek i on za mocno chciał przykręcić i pękła taka część w stelażu

Spokojnie, Paola, pogadaj ze sprzedawcą. Niech przyjmnie reklamację i wymieni Ci wózek na inny, skoro jest nieużywany, macie oryginalne opakowanie, a usterka pojawiła się jeszcze przed pierwszym użyciem.

No i witam nowe mamuśki grudniowe :-)
 
Witam z wieczorka.

Paola wspolczuje sytuacji wozka. mi zawsze sie takie rzeczy przytrafiaja wiec wiem co czujesz:-(

Ja jestem zla jak osa na mojego meza.
Wczoraj przez ekscesy porodowe zasnelam okolo 2 w nocy dopiero, wstawalam jescze 2 razy na siku i oczywiscie meczylam sie z zasnieciem a o 7 cypi zrobil pobudke wiec spalam niecale 5 godzin.caly dzien chodze po scianach, oczy podkrazone i marze o tym zeby polozyc cypriana spac i zasnac...mowilam oczywiscie malzonkowi zanim wyszedl do pracy ze chce juz 19.30 i jak sie poloze to do jutra nie wstane. Moj jest w pracy do 24.00, nagle dzwoni mi telefon i moj Adrian mowi ze dzis konczy szybciej (o 22) wiec ja na to ok a on dalej ... i bede z kolega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo sie na piwo juz umawiamy i umawiamy, zostanie u nas choc mowi cos o taksowce ale zostanie, po drodze podjedziemy gdzies na stacje po piwko i bede :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak go nie zabić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja ledwo oczy trzymam!! Zaraz po wieczorynce klade malego i sie walne na te 2 godziny chociarz a potem bede cierpiec i modlic sie aby kolega uparl sie na taxi i w ogole spieszyl sie do domu:angry:
 
reklama
Do góry