reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

witam znowu

młoda w kimono znów poszła:dry: ale ile się napłakała przy tym :no:

Sun dzięki że o mnie pytasz:sorry2:
Buziak dla Zuzieńki żeby szybko zapomniała o upadku:confused:
Missiiss współczuje Ci przejść z opiekunką:baffled: oby Ci się udało znaleźć kompetentną zastępczynie:confused:
Gufi jak ma Ala katarek to masz racje lepiej przełożyć szczepienie:confused:
Bodzia Ty na pewno będziesz wiedzieć;-) ile razy się szczepi przed skończeniem roczku na nfz? :sorry2:
Na piżama party to i ja sie do Ciebie w proszę;-)
Wiolcia też kiedyś chodziłam na aerobik ale taki dla mam z dziećmi jak Amanda miała 5miesiecy:cool2:
teraz też bym poszła ale tam gdzie byłam już to jest nieczynne a poruszał by się człowiek trochę tylko w domu samemu to mi sie nie chce:zawstydzona/y:
Dobrze że nic przez ten upadek Krzysiowi sie nie stało :sorry2: na miejscu bratowej chyba bym zawału dostała:baffled:
Yvonka no no fajna imprezka Wam się szykuje:-) u nas też były plany wyskoczyć do znajomych którzy mają 8 miesięczną córeczkę ale Martyna plany pokrzyżowała :dry:
Sarka zdróweczka posyłam dla m. :confused:
Olcia tulaski na ból głowy:confused:
Cristalrose przykro mi że Twój mężuś stracił pracę i to akurat pod koniec roku:no: oby szybko udało mu sie znaleźć nową i to w dodatku lepiej płatną:tak:
Gwiazdeczka oby Twoja sytuacja szybko się poprawiła:confused:
Cwiatka, Ewa, agaj mam nadziję że niedługo wrócicie bo tęskno mi za Waszymi postami i maluchami:confused::tak:
Salomii trzymam kciuki zeby to nie była szkarlatyna bo po niej często są powikłania:no:
koleżanki córeczka ( z lipca 2010) ją przeszła a potem po niej zaczęła jej non stop chorować i jej pani doktor powiedziała że to są powikłania po tej szkarlatynie i że nawet do pół roku od skończenia szkarlatyny może być chora :no:
Wrublik mam nadzieję ze udało Ci się choć trochę podrzemać:confused:
Buzc ma sie to poczucie humoru;-) ładny tapczanik:-) ja myślę o piętrowym :cool:
Udanego Sylwka u znajomych życzę:tak: fajnie ze tak blisko :cool:
Ewwe do Lublina sie wybierasz? może wstąpisz na herbatę;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a powiedzcie mi czy szczepienie w 13-14 miesiacu zycia to jest normalne bezplatne czy platne?? ( oczywiscie w przypadku gdy kupowalam szczepionki inf dla jasia) czy ktoras mama wie ?? bo ja sie nie moge dodzwonic do przychodni a wybrac nie mam kiedy a jak juz sie dodzwonilam to mi pwoiedziala ze mnie nie zapisze dopoki nie wiem jaka to bedzie szczepionka bo ostatania pani nie raczyla mi napisac w ksiazeczce ani powiedziec a glupia nie spytalam.... i tak nam sie odwleka to szczepienie

a i jeszcze z newsow moj JAŚ już chodzi :):-) dzisiaj zaczal sam chodzic caly pokoj przechodzi ale ja obok w razie czego zeby go lapac choc jak narazie nie ma takiej potrzeby ale wole jeszcze byc blisko :)

zazdroszcze tym ktore ida na sylwestra... my jak w tamtym roku sylwester z dwojka.... dzieciaka nie zabierzemy na rynek .... moze za rok sobie odbijemy.. maly zostanie u dziadkow a my gdzies pojedziemy
 
Bodzia Kochana dzięki za link teraz wiem jak do tyłu jestem :-ptak więc jak sie uda w styczniu dojść na szczepienie bez zapisu (zapisy było 20grudnia i nie zadzwoniłam) to czeka nas szczepienie co się wykonuje jak dziecko ma 7 miesięcy:dry: to az tak żle z nami nie jest;-)
Missiiss co do szczepionki to ja tyko na nfz więc się nie orientuję jak to jest inaczej:confused:
Wielkie brawa dla chodzącego Jasia:-)
 
Ostatnia edycja:
Mississ bezpłatne ;-) I co ciekawe reakcja na szczepienie może wyskoczyć do 2 tygodni - u nas tak było. Krzysiek 1,5 tygodnia od szczepienia dostał wysokiej gorączki, która trwała 2 dni. Nic poza tym mu nie było.

Rany Aluska ale żeś się napisała :szok: Podziwiam że ci sie chcialo to wszystko czytać żeby odpowiedzieć ale pamietam że ty zawsze pod tym względem byłaś skrupulatna :tak:

Oj bym zapomniała BRAWO DLA JASIA!!:-)
 
Aluśka ja nie moge z Twoja przychodnią!!! U nas szczepienia od wtorku do piatku, dzwonie od 8, rejestruje i od 11 szeczpienia i wsio.
Mississ brawa dla Jasia :-) No to teraz oczy dookoła głowy :-)
 
Hejka.;-)
M skoki ogląda, więc dorwałam kompa.:tak:

Aluśka nieźle macie z tymi szczepieniami:szok:. Ja nawet dzwonić nie muszę, podchodzę, mówię, ze szczepienie i od ręki jestem przyjęta bez żadnych ale. Teraz właśnie będziemy szli na szczepienie w 13 m-cu (missi za darmo a wcześniej braliśmy hexe 6w1).

Widzę, że postanowienia noworoczne o odchudzaniu są. Też mam zamiar zacząć walkę ze stepperem ale czy mi mały pozwoli....

Zdrówka dla potrzebujących i małych i dużych.
Gratki dla Jasia.
Kciuki za nową lepszą pracę dla Cristalowego m.

Na wszelki wypadek składam Wam życzenia noworoczne, bo nie wiem czy uda mi się znowu do jutra wbić z możliwością napisania czegoś hi hi

Na szczęście, na zdrowie, na ten Nowy Rok 2012, aby się Wam wszystko darzyło, a marzenia były w zasięgu ręki.

Udanych imprezek.

My w domku ale przygotuję małą wyżerkę, popijemy szampanem i pewnie wtedy pójdziemy w kimono(o ile mały nie obudzi się na strzały
:dry:)
 
ech dziewczyny, weszłam by popisać, poodpisywać, no ale trafiłam na coś takiego i się rozryczałam...
Dla takich chwil – Demotywatory.pl

więc z tego co tylko pamiętam: Cristal - mężu Ci pracę znajdzie i to jeszcze lepszą niż miał!
Aluśka - oby to tylko trzydniówka jednak była
Missi brawo dla Jasia, może wysiedział się z tą nianią i postanowił że nie będzie sobie ot tak siedział, ale sobie dojdzie gdzie będzie chciał

Krolcia dobrze że mój m nie jest sportowy, to przynajmniej wiem że nie muszę oglądać skoków, bo też nie lubię :p ale swoją drogą przez to że Twój m lubi, to choć Ty mogłaś popisać
 
Ale ja jestem sportowa:tak:! He he uwielbiam skoki(i nie tylko) ale taka okazja, żeby coś napisać mogła się nie powtórzyć:-D! he he. No wiec poświęciłam skoki:-p. Cóż, byle do poniedziałku i komp znowu tylko mój!:-)
 
reklama
aluska duzo zdrówka dla córeczki oby to tylko ta trzydniówka była
missi tak jak juz dziewczyny napisały jest to bezpłatne szczepeinie - przyznam sie ze mnie zaskoczyło bo byłam przygotowana na płatne my zawsze szczepilismy 6w1 ale za to nastepna wiem ze jest juz w naszym przypadku płatna
 
Do góry