reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

My się ma szczęście zgadzamy mnirj więcej co do imienia :)
Też teraz się skupiam na sesji, chciałabym zdać jak najwięcej w pierwszym terminie, bo poprawki we wrześniu mi się mie widzą... Mam tylko nadzieję, że wymioty nie nadejdą, bo ciężko będzie mi się skupić na nauce
 
reklama
I ja podobnie jak większość z Was czekam na bijące serduszko... W dalszym ciągu objawów brak... Obserwuje Was na okrągło :) pomysł z prywatnym forum również mi się podoba choć może jeszcze poczekajmy :)
 
Hej dziewczyny! Wyprawiam dzieci. Najmłodsze spi, wiec chwilowa cisza w domu.

Co do ciuszków. Ja wszystko porozdawalam. Poza wózkiem nie mam nic. Ale trójka dzieci bardzo mnie zweryfikowala i moje zakupy będą tylko takie niezbędne. No i nie zaczne ich przed połowa ciąży.

Mnie mdli niezmiennie. Cycki bolą raz mniej raz bardziej, brzuchol sie rozciąga. Czyli mam nadzieje wszystko jak należy :)
 
Dzień dobry wszystkim
Ja dziś czuje się ciut lepiej, ale jeszcze zostaje w domu.
Męża wysłałam na zakupy [emoji5]
Co do ciuszków i rzeczy dla maleństwa to mamy na oku wózek, ale to tylko tak wybieramy narazie. Jeśli będzie chłopak to jakieś ciuszki dostanę od koleżanki, która w styczniu urodziła. Pokój dla maluszka chcemy odkupić używany, jest to nasze pierwsze dziecko, ale nie mam parcia na to ze muszę mieć wszystko nowe. Najbardziej zależy mi na nowym wózku, reszta może być używana, żeby tylko było w dobrym stanie[emoji5]
Ja od rana jadę na pieczonym chlebie z serkiem topionym[emoji28] najlepiej mi wchodzi to danie
Mężuś wróci to wstawię rosołek [emoji502]
 
Trzymam kciuki żeby wszystkie z nas już w grudniu tuliły szkraby :)
Ja to pewnie hoho jeszcze będę w stresie, 7 maja mam wizytę to będzie 6+5 i 9 tc według OM. A gdzie tam dalej jeszcze tylw czasu, tyle się słyszy o poronieniach eh..
A dziewczyny macie już jakieś imiona na oku? [emoji16]

Imiona które od pierwszego synka zostały z nami i pewnie tak zostanie :) dla dziewczynek jeszcze dwa mi doszły :) a dla chłopców bez zmian :)

Mamy Arthurka i Roberta :)
 
My jestesny zgodni co do imienia dla chlopca, dla dziewczynki roznie to bywa. Poki co znalezlismy jeden jedyny kompromis. Ale do porodu to pewnie nam sie jeszcze kilka razy zmieni :D
 
reklama
Ja już w głowie mam imię dla dziewczynki - dla chłopca jeszcze nic nie wymyśliłam. A mam przeczucie, że będzie chłopiec.

Jeszcze tylko 10 dni do następnego usg - odliczam już dni! :D
 
Do góry