reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
Hej dziewczyny
A czy oprócz zastrzykow bierzecie acard. Ja do tej pory tylko neoparin wieczorem wbijalam. Teraz doszedł mi acard 75mg i nie zapytałam jak bracc i kiedy. Jak to pogodzić z zastrzykami.
 
Hej dziewczyny, trochę się nie odzywałam w grudniu znowu poroniłam w 17tyg... Heparyna nie pomogła bo okazało się że powodem moich strat jest jeszcze inna przyczyna... ,, Niewydolność szyjki macicy". Wszystko potoczyło się bardzo szybko, z dnia na dzień. Mam nadzieje ze u Was wszytko dobrze.. mam do Was jedno bardzo ważne dla mnie pytanie. W których tygodniach traciłyście swoje ciąże ? bo mi się to zdarza w drugin trymestrze, tzn. w 17 i 22tyg
 
Dziękuję [emoji7] wiesz, tylko ta nadzieja że tym razem może się udać trzyma mnie w ryzach. Chociaż jak wróciłam 2 dni temu z apteki z tymi wszystkimi lekami którymi jestem obstawiona rozpłakałam się jak dziecko.. Ale już 2 zastrzyki za mną [emoji123][emoji123]
Ja jestem po dwóch ciążach obumarłych. Obecnie jestem 22+4 tygodniu. Wczoraj byłam na wizycie dziecko ma 524gram. Monitorował mi przepływy w pepowinie i w jednym naczyniu coś go zastanawiało. Ale niby mieści się w przedziałach jak na ten tydzień. Twierdził że jakby 30 tygodniu tak było to by było źle. Kazał się nie denerwować. Ale ja już tak się denerwuje. Boję się że coś będzie nie tak. Ale muszę być silna bo dziecko wszystko odczuwa.
 
Bardzo, bardzo mi przykro że znowu przez to przechodzisz. Zwłaszcza że to już 2 trymestr, ten który teoretycznie jest bezpieczniejszy.. Czy twój gin nie zauważył na badaniach że z szyjką coś się dzieje? Ja straciłam w 12tc i 6 tc ale to w sumie była pozamaciczna.
Hej dziewczyny, trochę się nie odzywałam w grudniu znowu poroniłam w 17tyg... Heparyna nie pomogła bo okazało się że powodem moich strat jest jeszcze inna przyczyna... ,, Niewydolność szyjki macicy". Wszystko potoczyło się bardzo szybko, z dnia na dzień. Mam nadzieje ze u Was wszytko dobrze.. mam do Was jedno bardzo ważne dla mnie pytanie. W których tygodniach traciłyście swoje ciąże ? bo mi się to zdarza w drugin trymestrze, tzn. w 17 i 22tyg
 
reklama
Pewnie że musisz być silna! [emoji173] Wiesz, to na pewno jest dla Ciebie trudna sytuacja bo wszystkie byśmy chciały aby ciąża przebiegała wzorowo. Plusem tej sytuacji jest to że mieścisz się w normie. A teraz Twój gin z pewnością będzie Cię miał na szczególnej uwadze [emoji6]
Ja jestem po dwóch ciążach obumarłych. Obecnie jestem 22+4 tygodniu. Wczoraj byłam na wizycie dziecko ma 524gram. Monitorował mi przepływy w pepowinie i w jednym naczyniu coś go zastanawiało. Ale niby mieści się w przedziałach jak na ten tydzień. Twierdził że jakby 30 tygodniu tak było to by było źle. Kazał się nie denerwować. Ale ja już tak się denerwuje. Boję się że coś będzie nie tak. Ale muszę być silna bo dziecko wszystko odczuwa.
 
Do góry