reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Heparyna w ciąży

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
Ja również współczuję wszystkim które muszą przez to przechodzić ale jednocześnie podziwiam i zazdroszczę tym którym się już udało bo ja akurat jestem na początku tej drogi i boję się jak cholera..
Będzie dobrze :)

reklama

Margola1986

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny
A czy oprócz zastrzykow bierzecie acard. Ja do tej pory tylko neoparin wieczorem wbijalam. Teraz doszedł mi acard 75mg i nie zapytałam jak bracc i kiedy. Jak to pogodzić z zastrzykami.

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, trochę się nie odzywałam w grudniu znowu poroniłam w 17tyg... Heparyna nie pomogła bo okazało się że powodem moich strat jest jeszcze inna przyczyna... ,, Niewydolność szyjki macicy". Wszystko potoczyło się bardzo szybko, z dnia na dzień. Mam nadzieje ze u Was wszytko dobrze.. mam do Was jedno bardzo ważne dla mnie pytanie. W których tygodniach traciłyście swoje ciąże ? bo mi się to zdarza w drugin trymestrze, tzn. w 17 i 22tyg

Gosia8921

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziękuję wiesz, tylko ta nadzieja że tym razem może się udać trzyma mnie w ryzach. Chociaż jak wróciłam 2 dni temu z apteki z tymi wszystkimi lekami którymi jestem obstawiona rozpłakałam się jak dziecko.. Ale już 2 zastrzyki za mną
Ja jestem po dwóch ciążach obumarłych. Obecnie jestem 22+4 tygodniu. Wczoraj byłam na wizycie dziecko ma 524gram. Monitorował mi przepływy w pepowinie i w jednym naczyniu coś go zastanawiało. Ale niby mieści się w przedziałach jak na ten tydzień. Twierdził że jakby 30 tygodniu tak było to by było źle. Kazał się nie denerwować. Ale ja już tak się denerwuje. Boję się że coś będzie nie tak. Ale muszę być silna bo dziecko wszystko odczuwa.

jestemtu

Rozwiązania
0
Bardzo, bardzo mi przykro że znowu przez to przechodzisz. Zwłaszcza że to już 2 trymestr, ten który teoretycznie jest bezpieczniejszy.. Czy twój gin nie zauważył na badaniach że z szyjką coś się dzieje? Ja straciłam w 12tc i 6 tc ale to w sumie była pozamaciczna.
Hej dziewczyny, trochę się nie odzywałam w grudniu znowu poroniłam w 17tyg... Heparyna nie pomogła bo okazało się że powodem moich strat jest jeszcze inna przyczyna... ,, Niewydolność szyjki macicy". Wszystko potoczyło się bardzo szybko, z dnia na dzień. Mam nadzieje ze u Was wszytko dobrze.. mam do Was jedno bardzo ważne dla mnie pytanie. W których tygodniach traciłyście swoje ciąże ? bo mi się to zdarza w drugin trymestrze, tzn. w 17 i 22tyg

reklama

jestemtu

Rozwiązania
0
Pewnie że musisz być silna! Wiesz, to na pewno jest dla Ciebie trudna sytuacja bo wszystkie byśmy chciały aby ciąża przebiegała wzorowo. Plusem tej sytuacji jest to że mieścisz się w normie. A teraz Twój gin z pewnością będzie Cię miał na szczególnej uwadze
Ja jestem po dwóch ciążach obumarłych. Obecnie jestem 22+4 tygodniu. Wczoraj byłam na wizycie dziecko ma 524gram. Monitorował mi przepływy w pepowinie i w jednym naczyniu coś go zastanawiało. Ale niby mieści się w przedziałach jak na ten tydzień. Twierdził że jakby 30 tygodniu tak było to by było źle. Kazał się nie denerwować. Ale ja już tak się denerwuje. Boję się że coś będzie nie tak. Ale muszę być silna bo dziecko wszystko odczuwa.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Heparyna w ciąży. Potrzebuję porady 8
R Heparyna i acard Ciąża po poronieniu 18
Nika261 Heparyna Potrzebuję porady 9
A Trombofilia wrodzona a poród Ciąża, poród, połóg 11
M Acard i heparyna Potrzebuję porady 30
K Mutacją mthrf a heparyna Ciąża po poronieniu 19
I Heparyna/clexan ból Ciąża, poród, połóg 6
D Heparyna. Potrzebuję porady 48
grope_ Co mężczyźni myślą o kobietach w ciąży? Ciąża, poród, połóg 1
N Koronawirus w ciąży Ciąża, poród, połóg 7
G Kłucie w pochwie - 26 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 6
I Objaw wcześniej ciąży czy poronienie biomechaniczne ? Ciąża po poronieniu 1
A Koronawirus a spotkania w czasie ciąży Przyszłe mamy 81
EwelinaW Drożdżyca w ciąży Potrzebuję porady 2
P Bakterie w moczu w ciąży :( Potrzebuję porady 11
V Brak pieniędzy w ciąży! Jak dorobić? Potrzebuję porady 15
Ania95 Kłucie w odbycie w ciąży Potrzebuję porady 5
M Permanentny stres w ciąży Potrzebuję porady 1
Ż Relacje z mężem po ciąży Potrzebuję porady 13
I Krwiak we wczesnej ciąży - 6tc Potrzebuję porady 3
E Ciaza po ciąży pozamacicznej Potrzebuję porady 9
Sylwia199630 USG ciąży - pytanie Lutowe mamy 2021 6
D Ból podbrzusza oraz krzyża we wczesnej ciąży Potrzebuję porady 3
angelika.zima5 Śluz na końcówce ciąży :) Potrzebuję porady 2
K utrata maluszka ciśnienie w ciąży Potrzebuję porady 7
Jakub578 Czy moja mama jest ciąży? Ciąża, poród, połóg 5
G Skurcze przepowiadające w połowie ciąży Ciąża, poród, połóg 4
J Zapalenie pochwy w ciąży a współżycie Potrzebuję porady 6
Polcia9000 Powiększone miedniczki nerkowe dziecka w 26 t. ciąży Potrzebuję porady 7
O Tętno w ciąży Potrzebuję porady 15
M Czy jestem w ciąży? Potrzebuję porady 9
A Siedzenie w ciąży Potrzebuję porady 12
M Gronkowiec staphylococcus saprophyticus w posiewi moczu w ciąży Ciąża, poród, połóg 1
P Makrela wędzona na gorąco w ciąży. BB psychodietetyczka radzi mamom 2
Ewelina7x Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??! Ciąża, poród, połóg 43
O Wypadanie włosów w ciąży Potrzebuję porady 4
T Usg w 5 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 11
Kasia2301 Jak poinformować o ciąży? Potrzebuję porady 59
K Zaparcia jako pierwszy objaw ciąży BB położna radzi mamom 4
M Owłosienie w ciąży Ciąża, poród, połóg 9
Pau_lina89 Kłucie w pochwie w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
F problemy z żołądkiem na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 8
P Nie widać ciąży na usg Potrzebuję porady 8
Motylekkk Kiedy POINFORMOWAĆ PRACODAWCE O CIĄŻY. Potrzebuję porady 30
S Skok w 1 trymestrze ciąży Ciąża, poród, połóg 5
Babyy08082020 Czy jestem w ciąży? Potrzebuję porady 8
m.art. Za duża macica w stosunku do wieku ciąży Potrzebuję porady 6