reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Wiem właśnie naprawdę staram się z całych sił ale są momenty że strach wygrywa a jak ty sobie radzisz z strachem?
Słabo sobie radze, żyje od usg do usg czasem dzwonie do lekarza i biegnę na kontrolę wcześniej bo wydaje mi się że już po wszystkim i muszę zobaczyć dzidziusia na badaniu czy jest. Niestety to nie minie i choćbym się starała myśleć że będzie dobrze zawsze są dni kiedy przychodzi załamanie i czarne myśli. Ale damy radę jak nie my to kto! Nie wolno się poddawac😊
 
reklama
A macie też tak dużo guzików na brzuchu? Mi oprócz tego jeszcze strasznie swędzenie doskwiera, smaruje się alejkami albo Bepanthenem ale i tak się w nocy budzę i drapie po brzuchu. Macie jakiś sposób?
 
A macie też tak dużo guzików na brzuchu? Mi oprócz tego jeszcze strasznie swędzenie doskwiera, smaruje się alejkami albo Bepanthenem ale i tak się w nocy budzę i drapie po brzuchu. Macie jakiś sposób?
Tez tak miałam, do tego pokrzywke miałam tam gdzie się drapalam:/ nic, przetrwalam
 
Hej dziewczyny czy lekarz kazał wam sprawdzić na jakim poziomie macie przeciwciała antykardiolipinowe? Czy tylko jak bylyscie diagnozowane? Mi nic nie mówił ale czytałam że one w ciąży rosną.
 
Heeeej, jest tu jeszcze ktoś? [emoji6] dziś zobaczyłam na teście 2 kreski i dziś zrobiłam pierwszy zastrzyk.. ręce trzęsły mi się tak bardzo że bałam się że nie wbiję tej strzykawki. Tyle jeszcze przede mną. Powiedzcie że z czasem te zastrzyki przychodzą jakoś łatwiej..

Tymczasem biorę się za przeglądanie tego wątku w poszukiwaniu praktycznych wskazówek co do wykonywania 'zabiegu'.
 
Heeeej, jest tu jeszcze ktoś? [emoji6] dziś zobaczyłam na teście 2 kreski i dziś zrobiłam pierwszy zastrzyk.. ręce trzęsły mi się tak bardzo że bałam się że nie wbiję tej strzykawki. Tyle jeszcze przede mną. Powiedzcie że z czasem te zastrzyki przychodzą jakoś łatwiej..

Tymczasem biorę się za przeglądanie tego wątku w poszukiwaniu praktycznych wskazówek co do wykonywania 'zabiegu'.
Z czasem jest ich coraz mniej do odliczania do ostatniego [emoji85][emoji854]
 
Ja jestem w 22 tygodniu i różnie to bywa z tymi zastrzykami.. czasami wchodzą jak w masełko, A czasami próbuje przez w0 minut się wbić, A i tak kończy się siniakiem :( ale da się przywyknąć :)
 
reklama
Heeeej, jest tu jeszcze ktoś? [emoji6] dziś zobaczyłam na teście 2 kreski i dziś zrobiłam pierwszy zastrzyk.. ręce trzęsły mi się tak bardzo że bałam się że nie wbiję tej strzykawki. Tyle jeszcze przede mną. Powiedzcie że z czasem te zastrzyki przychodzą jakoś łatwiej..

Tymczasem biorę się za przeglądanie tego wątku w poszukiwaniu praktycznych wskazówek co do wykonywania 'zabiegu'.
Po 2 miesiącach zastrzykow zrobiło się to dla mnie rutyna :)
 
Do góry