reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Heparyna w ciąży

Rozwiązania
0
Wiem właśnie naprawdę staram się z całych sił ale są momenty że strach wygrywa a jak ty sobie radzisz z strachem?
Słabo sobie radze, żyje od usg do usg czasem dzwonie do lekarza i biegnę na kontrolę wcześniej bo wydaje mi się że już po wszystkim i muszę zobaczyć dzidziusia na badaniu czy jest. Niestety to nie minie i choćbym się starała myśleć że będzie dobrze zawsze są dni kiedy przychodzi załamanie i czarne myśli. Ale damy radę jak nie my to kto! Nie wolno się poddawac😊

reklama
Rozwiązania
0
A macie też tak dużo guzików na brzuchu? Mi oprócz tego jeszcze strasznie swędzenie doskwiera, smaruje się alejkami albo Bepanthenem ale i tak się w nocy budzę i drapie po brzuchu. Macie jakiś sposób?

Rozwiązania
0
A macie też tak dużo guzików na brzuchu? Mi oprócz tego jeszcze strasznie swędzenie doskwiera, smaruje się alejkami albo Bepanthenem ale i tak się w nocy budzę i drapie po brzuchu. Macie jakiś sposób?
Czasem wyczuwam guzki, spróbuj maść arnikowa na siniaki mi pomaga👍

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
Tez tak miałam, do tego pokrzywke miałam tam gdzie się drapalam:/ nic, przetrwalam

Ew.ch.h

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja mam kilka guzkow,siniaki i ogólnie obolaly brzuch.
Zaczęłam robić zastrzyki w udo i boki

Gosia8921

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny czy lekarz kazał wam sprawdzić na jakim poziomie macie przeciwciała antykardiolipinowe? Czy tylko jak bylyscie diagnozowane? Mi nic nie mówił ale czytałam że one w ciąży rosną.

Do góry