reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Dziewczyny poradzicie coś?
Od tygodnia nie mogę sobie poradzić z zastrzykami co się wkuje to siniak 3 cm. Już mi brakuje miejsca bo same siniaki za każdym razem. Przedtem to wyskoczył jakiś raz za czas a teraz codziennie. Do tego taki siniak utrzymuje mi się koło 2 tygodni.
 
reklama
Dezynfekujesz przed? Pamiętaj o chwytaniu skory palcami i delikatnie wyjmuj igłę. Po wyjęciu jej, dobrze jest delikatnie uciskać gazikiem jałowym przez kilka minut.
I przede wszystkim (wiem,że to bardzo trudne), im bardziej jesteś spokojna, tym łatwiej wbić igłę
 
Dezynfekujesz przed? Pamiętaj o chwytaniu skory palcami i delikatnie wyjmuj igłę. Po wyjęciu jej, dobrze jest delikatnie uciskać gazikiem jałowym przez kilka minut.
I przede wszystkim (wiem,że to bardzo trudne), im bardziej jesteś spokojna, tym łatwiej wbić igłę
Psikam octiseptem. Nie wiem co jest grane przedtem tak nie miałam . Już sie będę musiała w siniaki wkuwac bo nie mam już miejsca po bokach
 
Psikam octiseptem. Nie wiem co jest grane przedtem tak nie miałam . Już sie będę musiała w siniaki wkuwac bo nie mam już miejsca po bokach
U mnie wychodzą mniejsze siniaki jak schłodzę sobie skórę wcześniej takim okładem hot/cold z lodówki. I mniej boli wbijanie. Do tego zauważyłam że mniejsze siniaki robią się jak wbijam dalej od pępka i nisko.
Ale teraz mam już 8 miesiąc i wbijam w nogi bo w brzuch nie bardzo jest już jak :(
 
Hej dziewczyny, trochę się nie odzywałam w grudniu znowu poroniłam w 17tyg... Heparyna nie pomogła bo okazało się że powodem moich strat jest jeszcze inna przyczyna... ,, Niewydolność szyjki macicy". Wszystko potoczyło się bardzo szybko, z dnia na dzień. Mam nadzieje ze u Was wszytko dobrze.. mam do Was jedno bardzo ważne dla mnie pytanie. W których tygodniach traciłyście swoje ciąże ? bo mi się to zdarza w drugin trymestrze, tzn. w 17 i 22tyg
Bardzo mi przykro :(
Ja też drugi trymestr, dwa lata temu w 17 tygodniu, teraz jedno z bliźniąt w 15... I dopiero teraz od tego 15 tygodnia mam zastrzyki, wcześniej brałam tylko acard.
 
Hej wszystkim, te przyjmuje clexane 0.6 od początku ciąży. Mam jednak takie nurtujące pytanie, czy zauważyłyście robiąc zastrzyk że w niektórych miejscach na brzuchu, płyn pod ciśnieniem wraca do strzykawki i nie jestem w stanie do końca jej wcisnąć. Czasami też wchodzi kropelka już z brzucha. Zastanawiam się czy to normalne czy ja coś robię źle? Martwi mnie ta zmarnowana ilość leku [emoji849]
 
reklama
Hej wszystkim, te przyjmuje clexane 0.6 od początku ciąży. Mam jednak takie nurtujące pytanie, czy zauważyłyście robiąc zastrzyk że w niektórych miejscach na brzuchu, płyn pod ciśnieniem wraca do strzykawki i nie jestem w stanie do końca jej wcisnąć. Czasami też wchodzi kropelka już z brzucha. Zastanawiam się czy to normalne czy ja coś robię źle? Martwi mnie ta zmarnowana ilość leku [emoji849]

Też mam clexane 0,6 i mam podobny problem w ostatnim czasie. Chociaż zauważyłam że najczęściej tak mam jak nie do końca włożę igłę i za szybko ją wyjmę...
 
Do góry