reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Dziękuję! To duża Dziewczynka Ci się szykuje :) Czemu grozi Ci przedwczesny poród? Udało Ci się ułożyć sobie życie po problemach z mężem?
Witam 😊 ponieważ skróciła mi się już szyjka macicy do 2,7 cm i lekarz ostrzegał, że mogę wcześniej urodzić.
Niestety nie udało mi się jeszcze ułożyć życia po problemach z mężem, mąż stwierdził, ze chce pobyć z dzieckiem jak urodzi się i wtedy zobaczy czy wyprowadzi się 😔jesteśmy w nieoficjalnej separacji.
 
reklama
Ja jutro wieczorem mam. Troszkę się martwię bo wciąż brzuch mam twardy nie wiem czy taki już mój urok czy poprostu macica mocno się stawia. 😢No i wyniki jutro rano odbiorę jak tam moja krzepliwość i mocz. Napisze na pewno co tam u nas 😘😘cieszę się że ty jesteś spokojniejsza. Podejście lekarza dokładność jest bardzo ważna. 🙂
W pierwszej ciąży stawiał mi się dużo brzuch - reagował na dotyk, nawet pogłaskanie brzucha kończyło się skurczem macicy na dobre 40 sekund. Brałam na to magnez :) Nie zauważyłam jakiejś różnicy, a mimo to, syn i tak nie spieszył się na świat :p Obecnie mam po kilka skurczy dziennie, ale zdecydowanie mniej niż z pierwszym synem. Każda ciąża jest inna :)) Wierzę, że lekarz Cię dziś uspokoi :) <3 3mam kciuki i czekam na wieści!
 
Witam 😊 ponieważ skróciła mi się już szyjka macicy do 2,7 cm i lekarz ostrzegał, że mogę wcześniej urodzić.
Niestety nie udało mi się jeszcze ułożyć życia po problemach z mężem, mąż stwierdził, ze chce pobyć z dzieckiem jak urodzi się i wtedy zobaczy czy wyprowadzi się 😔jesteśmy w nieoficjalnej separacji.
Kurczę, ja miałam szyjkę na 2 cm od 27 tygodnia i nikt nic nie kazał mi z tym robić, a jak przyszło co do czego, to szyjka nie bardzo chciała się skracać, ani rozwierać w ukończonym 40 tygodniu :D Wierzę, że u Ciebie też tak się to potoczy :)

Bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji. 3mam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło. <3
 
W pierwszej ciąży stawiał mi się dużo brzuch - reagował na dotyk, nawet pogłaskanie brzucha kończyło się skurczem macicy na dobre 40 sekund. Brałam na to magnez :) Nie zauważyłam jakiejś różnicy, a mimo to, syn i tak nie spieszył się na świat :p Obecnie mam po kilka skurczy dziennie, ale zdecydowanie mniej niż z pierwszym synem. Każda ciąża jest inna :)) Wierzę, że lekarz Cię dziś uspokoi :) <3 3mam kciuki i czekam na wieści!
Mam wyniki białka nie mam na szczęście w moczu ale aptt jest coraz gorsze mimo zwiększonej heparyny jest niskie 😢😢bardzo się zestresowalam wizytę mam na 18.15 dopiero cały dzień będę w stresie. Boję się o mała. Napisze po wizycie czy lekarz coś zaradził.
 
Kurczę, ja miałam szyjkę na 2 cm od 27 tygodnia i nikt nic nie kazał mi z tym robić, a jak przyszło co do czego, to szyjka nie bardzo chciała się skracać, ani rozwierać w ukończonym 40 tygodniu :D Wierzę, że u Ciebie też tak się to potoczy :)

Bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji. 3mam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło. <3
Dziękuje za mile słowa 😊 co ma być to będzie. Teraz dla mnie najwazniejsze, żeby z malutką wszystko było dobrze i żebym szczęśliwie donosiła i urodziła.
To może nie powinnam tak stresować się tą szyjką, może dotrwam jeszcze trochę, chciałabym chociaż jeszcze 2 tygodnie 😊 a termin u Ciebie bez zmian?
 
@Idalia B. Ja już po wizycie. Mam być spokojną lekarz ma wszytsko pod katrola o to chodzi w tym aptt żeby krew krzepla a nie była zbyt rozrzedzona bo groził by mi krwotok z drog rodnych i było by to dla małej niebespieczne. Ta dawka heparyny jest odpowiednia dla małej przepływy wszystko jest w porządku. Wstępnie mam się nastawiać na poród siłami natury. Mała jest glowka w dół już. Waży 1580g ❤️ a to moja słodzinka ❤️
 

Załączniki

  • received_3011585582460316.jpeg
    received_3011585582460316.jpeg
    182,9 KB · Wyświetleń: 37
Hej 😃 u mnie komplikacje. Znowu Leze w szpitalu-tym razem odpływają mi wody i czekam na decyzje co dalej czy rozwiązujemy ciąże czy jeszcze czekamy. Jutro usg i mega stres. Boje się ze to jeszcze za szybko dla małej bo jutro 34+0,sterydów już nie dostałam na płuca i nie wiem co dalej. Trzymajcie kciuki żebyśmy wytrzymały chociaż tydzień jeszcse bo każdy dzień jest ważny
 
Hej 😃 u mnie komplikacje. Znowu Leze w szpitalu-tym razem odpływają mi wody i czekam na decyzje co dalej czy rozwiązujemy ciąże czy jeszcze czekamy. Jutro usg i mega stres. Boje się ze to jeszcze za szybko dla małej bo jutro 34+0,sterydów już nie dostałam na płuca i nie wiem co dalej. Trzymajcie kciuki żebyśmy wytrzymały chociaż tydzień jeszcse bo każdy dzień jest ważny
Hej 😊 trzymam kciuki za Was ✊ nie martw się, w 34 tygodniu to juz dziecko poradzi sobie jak coś, ostatnio tak powiedział mi ginekolog 😊 ale oczywiście życzę, zeby malutka jeszcze trochę posiedziała w brzuszku 😊
 
reklama
Hej 😃 u mnie komplikacje. Znowu Leze w szpitalu-tym razem odpływają mi wody i czekam na decyzje co dalej czy rozwiązujemy ciąże czy jeszcze czekamy. Jutro usg i mega stres. Boje się ze to jeszcze za szybko dla małej bo jutro 34+0,sterydów już nie dostałam na płuca i nie wiem co dalej. Trzymajcie kciuki żebyśmy wytrzymały chociaż tydzień jeszcse bo każdy dzień jest ważny
Trzymam mocno kciuki za Was
. Oby jeszcze dała radę troszkę pobyć u ciebie w brzuchu. Ile waży juz malutka?
 
Do góry