reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą nasze dzieci

Mój syncio jak sie urodzl wazyl 3345 a teraz 6300 i pediatra mowi ze jest za grubiutki!!!! a jest z pazdziernika czy naprawde jast za grubiutki jak myslicia mamuski???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moj Zuzol waży 7500 a długa na 78cm. Chuda przy tym jakbym jakaś niedożywiona była;-) a wcina tyle ze czasem nie wiem jak ona to mieści.
 
no to teraz my :-)

Mateuszowa waga urodzeniowa to 3400. Tydzień temu w szpitalu ważył 8700.kg.

Długości nie znam ale obecny rozmiar np. pajacyków to 86 cm
 
No to ja - Michal wazył 9 stycznia 9750 ! Czyli teraz z 10 kg spokojnie a ubranka ma na 80 i 86 !!!! na lato mam na 86 przyszykowane, fajnie nie? na noge mu moze naciagne...... jedną....
 
gluszku no chyba spodnie Michalkowi beda latem sluzyc jako spodenki:-p
bruno jest rozmiarow bardzo podobnych ;-)ale zapobiegawcza ciocia kupila mu kurtke na zime na 12mies to teraz chodzi:-Dale spodnie do kompletu juz za male:zawstydzona/y:
 
Ja sie ciesze ze nie mam zadnych ubanek dla Wojtka na lato na pewno bylyby za male.A co do spodni ze beda spodenki to u nas raczej nie bo w pasie za ciasne
 
My jutro mamy szczepienie więc będę wiedziała dokładnie ale co do ubrań to bodziaki, śpiochy i pajace zakłądam na rozm. 86 :szok:
 
My jutro mamy szczepienie więc będę wiedziała dokładnie ale co do ubrań to bodziaki, śpiochy i pajace zakłądam na rozm. 86 :szok:
Wiecie co ja sie zastanawiam czy w tymczerwcu to jakies hormony wzrostu lataly w poiwetrzu ze te nasze dzieciaki takie duze. przeciez rozmiar 86 to jest mniej wiecej na roczne dziecko. A tu prawie kazde z naszych boabasow juz w mniejszy ropmiar sie nie miesci. :-)
 
reklama
Do góry