reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

U nas się to zmiania jak w kalejdoskopie, ale aktualnie na topie są: Natasza, Iga oraz Borys, Olaf, Artur, Igor, Daniel....no się chyba nie zdecydujemy....dodam, że to nasza już chyba trzecia lista...ale czasu dużo :-D
 
reklama
Moniek mój mąż to Paweł i też bierzemy pod uwage Przemka:-) i 1000 innych :p:) starsznie podoba mi się Aleksander, Miłosz, Maksymilian, Przemek, a do dziewczynki, Lena , Magdalena, Lilianna i nie wiem do dziewczynek trudniej;/a mojemu mężowi prawie żadne sie nie podoba <lol>;-)

Saga mnie trz się podoba Magda, ale juz jest Madzia w rodzinie. Zastanowię się jeszcze.... to nie takie proste;-)
 
U mnie tez Madzia jest w rodzinie i przyjaciólka ma a miła dać inaczej bo wiedzIała że mi sie poodba ale ja dam takie jak nam bedzie pasował od mojego P chrzesniak ma na imie Milosz i starsznie nam sie podoba i rodzice nie maja nic pzreciwko zebysmy tak dali:)
 
U Nas z imionami to jeszcze nie wiadomo :) musze najpierw zobaczyć bijące serduszko. Ale podobaja mi sie imiona : Julia, Alicja, Marysia ;) Adam, Mareczek, Dominik - zobaczymy jak to wyjdzie w "praniu" ;) Pozdrawiam!!!!
 
dla córci Natalka a dla syncia Dawidek, mam przeczucie że będzie chłopczyk. ale jak ostatnio myślałam że we wrześniu mały Michał będzie biegał po podwórku a ja po porodzie będę zaliczać pierwsze spacery, to sie zastanawiałam w co JĄ ubiorę, znaczy córcie która się dopiero urodzi. ale może to efekt tego, że do 20tc Michał był Alicją, a ja dalej mam karton ciuszków dla dziewczynki schowany w szafie. Co Bóg da, byle zdrowe i spokojne ;-)
 
reklama
Do góry